11 listopada w Knurowie, czyli jak będziemy świętować?

W najbliższy czwartek, czyli 11 listopada 2021 roku w całym kraju będziemy obchodzić Narodowe Święto Niepodległości. Jak będziemy świętować w Knurowie?

Rafał Grzegorz
knurów

W czwartek, czyli 11 listopada 2021 roku dla upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 roku po 123 latach zaborów, w całym kraju będziemy świętować Narodowe Święto Niepodległości.

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości w kościele pw. św. Cyryla i Metodego w Knurowie o godzinie 11:00 zostanie odprawiona msza za ojczyznę, a po mszy obędzie się przemarsz wiernych w asyście adeptów klas mundurowych z ZSZ nr 2 w Knurowie, pocztów sztandarowych i orkiestry górniczej pod pomnik powstańców śląskich, gdzie pierwszoklasiści z II Liceum Ogólnokształcącego w Knurowie złożą uroczyste ślubowanie.

Centrum Kultury w Knurowie z okazji Narodowego Święta Niepodległości w domu kultury w Knurowie-Szczygłowicach organizuje koncert piosenek patriotycznych, który odbędzie się 24 listopada 2021 roku. Bilety w cenie 10 zł można będzie zakupić od poniedziałku.


czytaj więcej:

Kw A5jhw

Święto Niepodległości w Knurowie. Zobaczcie...

Baby Trend

Targi Dziecięce babyTrends już w ten weekend. Ogromne rabaty

Studniówka ZSZ nr 2 w Knurowie

Piękne kobiety i przystojni mężczyźni na...

Szpital Knurów

Knurów: Pomoc medyczna w nagłych wypadkach....

Zrzut ekranu 2021 06 4 o 12 36 14

Jutro dzień dziecka przy tężni

Pwik knurow

Odcięcia wody w Knurowie. Sprawdź gdzie

Starostwo

Opłatomat w Starostwie Powiatowym w Gliwicach