23-letni knurowianin napisał książkę! Świat Bez Ograniczeń

23-letni mieszkaniec Knurowa-Szczygłowic napisał swoją pierwszą książkę. – Od zawsze moim marzeniem było stworzenie czegoś, dzięki czemu zostanę zapamiętany na tym świecie. Nie było łatwo, ale udało się, napisałem swoją pierwszą książkę. - zaznacza autor książki, Paweł Zając.

Paweł Zając ma 23 lata i ukończył Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach na kierunku Technik Elektryk. Świat Bez Ograniczeń, to książka, która opowiada o tematyce świadomego snu. Każdy, kto postanowi zakupić książkę otrzyma pomoc ze strony autora.

Czym jest świadomy sen?

Świadomy sen jest stanem, w którym zdajemy sobie sprawę z tego, że właśnie śnimy. Nie różni się on niczym od zwykłego snu, poza tym że mamy na niego wpływ i to my go tworzymy.

Czy świadomy sen jest bezpieczny?

Tak, świadomy sen jest równie bezpieczny, jak zwykły sen. Twoje ciało wypoczywa dokładnie tak samo. Nie ma on nic wspólnego z podróżami poza ciałem, tzw. OOBE.

Jak zapamiętywać sny?

Zapewne znasz ludzi, którym się nic nie śni, bądź sam jesteś w grupie tych osób. Tak naprawdę każdy z nas, bez wyjątków, każdej nocy ma sny. Problem w tym, że ich nie pamiętamy. Jeśli chcesz zacząć pamiętać sny, powinieneś uwierzyć w to że je masz! Istnieją odpowiednie techniki, które poprawiają pamięć snów. Jedną z nich jest: mówienie przed zaśnięciem regułki: "Pamiętam swoje sny" Uwierz w jej prawdziwość, a w szybkim czasie przeniesiesz się do Świata bez ograniczeń, świata świadomego śnienia!

Jak mieć świadomy sen?

Prawidłowe podejście, oraz połączenie kilku technik świadomego śnienia daje szybkie efekty. Lecz najważniejszą rzeczą w świadomym śnieniu jest po prostu wiara w powodzenie!

Jak szybko nauczyć się świadomego śnienia?

Mocna wiara w to że Świadomy sen nadejdzie, codzienne ćwiczenia, zapisywanie snów, myślenie o snach w ciągu dnia, wykonywanie testów rzeczywistości w odpowiedni sposób. Dzięki temu osiągniesz świadomy sen bardzo szybko.

Książkę pt. Świat Bez Ograniczeń można kupić pod niniejszym linkiem --> https://swiatbezograniczen.pl/...

czytaj więcej:

Zrzut ekranu 2021 05 17 o 08 04 59

W Knurowie kolejne dni bez prądu. Sprawdź, gdzie

Dziedzic

Tłumy kibiców maszerowało ulicami Knurowa. O co...

Punkt szczepien knurow

Ruszyły zapisy na szczepienia w Knurowie

Bogan Lesniowski

Haldex S.A. dla pacjentów oddziału covidowego

Toaleta knuriw

Mieszkańcy oburzeni ciągłą niedostępnością...

Śmieci knurow

Zaśmiecają las przy ul. Rakoniewskiego w Knurowie

Cmentarz knurow

Zmiany na cmentarzu przy Rakoniewskiego