44 tys. z budżetu miasta Knurów wydano na usługi jasnowidzów

IMG 5845

Usługi oraz porady z których korzystała była sekretarz miasta Knurów kosztowały budżet miasta, aż 44.026,62 zł


Była sekretarz miasta Knurów wydała ponad 40 tys. złotych z Budżetu Miasta Knurów na usługi jasnowidzów. – […] prawdą jest, iż radziłam się w problemach, sytuacjach konfliktowych związanych z piastowaną przez moją osobę funkcją z usług jasnowidzów – powiedziała podczas sesji Rady Miasta Knurów, była sekretarz miasta, Anna Karwot.

W Knurowie obok ul. Jęczmiennej znaleziono zwłoki. Nowe informacje w sprawie. 

Anna Karwot sekretarzem miasta Knurów była przez dziewięć lat. W 2010 roku Karwot zakończyła swoją karierę w Urzędzie Miejskim w Knurowie, gdy na jaw wyszło, że wydała ponad 40 tysięcy złotych z budżetu miasta na usługi jasnowidzów. Urzędniczka pożegnała się ze stanowiskiem za porozumieniem stron.

Ruszył Budżet Obywatelski. Jest projekt zagospodarowania terenu na placu 700-lecia w Knurowie.

„Pragnę podkreślić, iż kłamstwem jest wykonywanie przez moją osobę z aparatu komórkowego rozmów do usług erotycznych. Natomiast, prawdą jest, iż radziłam się w problemach, sytuacjach konfliktowych związanych z piastowaną przez moją osobę funkcją z usług jasnowidzów” – przyznała Karwot w oświadczeniu cytowanym przez portal Salon24.

Adam Rams zlecił kontrolę, która wykazała że rachunek za telefony w latach 2007-2010 wyniósł 44.026,62 zł. Ówczesna sekretarz miasta, Anna Karwot zaproponowała rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron oraz zwrot wydanych pieniędzy, na którą zgodził się ówczesny i obecny prezydent miasta Knurów - Adam Rams.

Przedszkole nr 1 zmieni się nie do poznania. Ruszył czwarty etap modernizacji placówki. 


czytaj więcej: