70% ankietowanych negatywnie ocenia Dni Knurowa 2021

213587631 492298391839156 1851021790746924605 n 1

Wczoraj na łamach naszego portalu informacyjnego postanowiliśmy przeprowadzić ankietę dotyczącą tegorocznych urodzin miasta.

– Podobała wam się organizacja tegorocznych Dni Knurowa? - zapytaliśmy czytelników portalu Twój Knurów oraz grupy dyskusyjnej Twój Knurów. 

W ciągu kilkunastu godzin, w ankiecie wzięło udział 151 osób, z czego 70% stwierdziło, że nie podobała im się organizacja tegorocznych dni Knurowa. 

Co się nie podobało? 

Niektórzy czytelnicy zwrócili uwagę, że tegoroczne obchody związane z urodzinami miasta były wręcz niezauważalne dla mieszkańców, dlatego organizacja imprezy nie przypadła im do gustu. – A to byly jakieś dni ? - pisze czytelnik Kamil, który pod swoim wpisem zebrał najwięcej reakcji użytkowników.

Co się podobało? 7% ankietowanych jest na "TAK"

7 procent ankietowanych stwierdziło, że organizacja tegorocznych urodzin miasta była dobra. Wśród negatywnych komentarzy mogliśmy zauważyć wpis jednego z artystów, który wystąpił na scenie obok kręgu, w parku przy ul. F. Ogana w Knurowie. 

– Mnie bardzo się podobały , dlaczego bo przede wszystkim urodziny były w kilku miejscach przez 3 dniBardzo dużo rożnej rozrywki kwestia gustu oczywiście , impreza robione przez dzieci i dla dzieci czyli rodzinnie ogólnie było super. Pokazaliśmy nasza lokalna kulturę niczym nie odbiegamy od dużych aglomeracji i mamy się czym pochwalić nie wstydzimy się były dwa przejazdy naszych rodzimych motocyklistów raz ryki motorów a w niedziele ryki motorów przy dźwiękach bluesa BR BAND i czego można więcej chcieć od życia Cała impreza była robiona na żywca , bo nagle zawiał pozytywny wiatr w plecy wg mnie super. Jak już będzie luz z pandemia to można się pokusić o gwiazdy różnego formatu. To tyle. Na pięć gwiazdek daje 4,5. A Sapiących ukrytych za ekranami zawsze było sporo , więc byli , są i będą. - pisze pan Krzysztof

Zdanie pana Krzysztofa podzieliła znana tancerka z Knurowa oraz siedem innych osób. 

czytaj więcej: