Aneta Nowak zapowiada ewentualny start w wyborach na urząd prezydenta Gminy Knurów. Kim jest?

Aneta Nowak, czyli kandydatka komitetu wyborczego Wspólnie dla Knurowa, z którego ramię w ramię z Adamem Ramsem startowała w wyborach samorządowych, zapowiedziała ewentualną chęć ubiegania się o fotel prezydenta.

Aneta Nowak - YouTube
Aneta Nowak

Aneta Nowak za pośrednictwem czternastominutowego materiału wideo opublikowanego w serwisie YouTube, odnoszącego się do artykułu portalu Twój Knurów, zapowiedziała ewentualny start w wyborach na urząd prezydenta miasta Knurów. Aneta Nowak ponad minutę opowiadała o swoich znajomych posłach i senatorach z całej Polski, jednocześnie dodając, że zna się osobiście z córką byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego.

- W związku z tym i dzięki temu, że zostałam wywołana dzisiaj, jak by nie patrzeć do tablicy, choć nie jesteśmy w tym momencie w szkole, to zastanawiam się czy nie ubiegać się o fotel prezydenta miasta - zapowiada Aneta Nowak.

Kim jest Aneta Nowak?

Aneta Nowak jest właścicielką biura detektywistycznego DAMkA Aneta Nowak, o którym zrobiło się głośno dwa lata temu za sprawą niewypłacania wynagrodzenia za realizację pracy zawartej w umowie o zlecenie. Tę bulwersującą sprawę opisywał wówczas lokalny dziennikarz Paweł Gradek z redakcji Przeglądu Lokalnego. Aneta Nowak nie pozostała dłużna i zagroziła redakcji Przeglądu Lokalnego podjęciem działań zmierzających do wymienienia kadry redakcji lub jej likwidacji. O tej sprawie opisywanej przez "PL" możecie przeczytać tutaj. Biuro detektywistyczne jest również zadłużone na kwotę 9.325.00 zł, co można sprawdzić tutaj.

- Jeżeli jednak zadziałacie wobec mojej firmy nieprawidłowo, to zrobię wszystko, żeby czym prędzej wymienić aktualną kadrę redakcji lub redakcji w ogóle nie będzie. Zapewniam, że wówczas takiej sytuacji nie ogarniecie - pisała Aneta Nowak do redakcji Przeglądu Lokalnego

Aneta Nowak i Wspólnie dla Knurowa

Aneta Nowak w wyborach samorządowych w 2014 roku była kandydatką do Rady Miasta Knurów z komitetu wyborczego Wspólnie dla Knurowa. Aneta Nowak kandydowała wówczas z okręgu wyborczego numer 6. obejmującego ulicę Armii Krajowej oraz Jedności Narodowej w Knurowie. Kandydatka uzyskała 71. głosów nie uzyskując mandatu radnego.

Oszczerstwa metodą na promocję?

O Anecie Nowak zrobiło się głośno za sprawą oszczerstw wymierzonych w radnego Macieja Kandziora, które dotyczyły jego prywatnego życia rodzinnego. Aneta Nowak pisząc komentarz w mediach społecznościowych powołała się tylko i wyłącznie na bezpodstawne i gołosłowne pogłoski.

- Niedawno słyszałam, że on pije za dużo i nie radzi sobie psychicznie z tym, że wszystko, co robi - robi źle. Chyba rypło mu się małżeństwo... - napisała w nawiązaniu do radnego Macieja Kandziora, Aneta Nowak.

Do publicznego pomówienia wymierzonego w życie rodzinne odniósł się Maciej Kandzior.

- Ta pani przekroczyła wszelkie granice pisząc publicznie że piję i że ,,sypie" się moje małżeństwo są to bzdury wyssane z palca. Piję ostatnio dużo kefiru i wody natomiast często odwiedzam szpitale o czym najlepiej wiedzą moi znajomi i przyjaciele - wyjaśnia Maciej Kandzior w odpowiedzi na zniesławienie napisane przez Anetę Nowak.

Aneta Nowak - wykształcenie i doświadczenie

W polskim serwisie rekrutacyjnym GoldenLine czytamy, że Aneta Nowak ma bardzo bogate doświadczenie zawodowe, bo jak sama podaje - pracowała na 41 stanowiskach pracy. Jak twierdzi - jest absolwentką studiów licencjackich na kierunku Pedagogika socjalna z poradnictwem zawodowym w Gliwickiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości w Gliwicach oraz studiów podyplomowych z zakresu ekonomii społecznej oraz zarządzania organizacjami pozarządowymi.


czytaj więcej:

Dywizjonu 303 w Knurowie

Radni znów interweniują w sprawie ul. Dywizjonu...

87813 D89 DAB2 4360 A492 DABE36567 CEE

Paweł Szkatuła z PiS został asystentem prezesa...

Ul. Przemysłowa

Ul. Przemysłowa w Knurowie zostanie przebudowana!

Plac 700-lecia w Knurowie

Czy Gmina Knurów sprzedała plac 700-lecia?

7 F5 B685 A DC70 43 AD 9239 3 C65689 E4 A17

Urząd Miasta w Knurowie wydał 44. tys. złotych...

Solidarność demonstracja strajk

Górnicy z Knurowa wezmą udział w demonstracji...

542483 AA 6 ED9 4 CF1 BE05 8 ACF5622 EA11

Jak obiecał, tak zrobił. Radny Paweł Żak...