Apteka całodobowa Knurów. Gdzie mogłaby powstać druga?

Dominik Borczyk/Twój Knurów
Apteka knurów

W Knurowie funkcjonuje blisko dziesięć aptek, aczkolwiek tylko jedyna jest otwarta całodobowo, siedem dni w tygodniu. Apteka św. Barbary przy ul. Koziełka 8 w Knurowie jest pierwszą apteką, która powstała w naszym mieście w 1912 roku.

Apteka całodobowa Knurów

Apteka całodobowa w Knurowie zlokalizowana jest w starej części miasta przy ul. Koziełka 8 w Knurowie. Jest to jedyny sklep z lekami w Knurowie, który od 1998 roku działa siedem dni w tygodniu bez przerwy. Klienci mogą zaparkować samochód na miejscach postojowych zlokalizowanych przy frontalnej części budynku przy ul. Alojzego Koziełka 8. Apteka św. Barbary wyposażona jest w pełen asortyment produktów leczniczych, suplementów diety, produktów higienicznych oraz medycznych.

Warto dodać, że apteka św. Barbary w Knurowie posiada surowce recepturowe, umożliwiające szybkie wykonanie pełnego asortymentu leków robionych w postaci maści, kropli, syropów, czopków, globulek, kropli i maści ocznych. Farmaceuci św. Barbary wykonują leki recepturowe korzystając z odpowiednich sprzętów, umożliwiających higieniczne i prawidłowe wykonanie najbardziej skomplikowanych preparatów leczniczych.

czytaj więcej:

Apteka knurów

Apteka całodobowa w Knurowie. Korzystacie?

6c66b582bf00324262fbb08243b15b68

W Knurowie powstanie kolejny ROSSMANN. Sprawdź, gdzie i...

Górnicy Knurów

Górnicy z Knurowa protestowali pod siedzibą TSUE w...

Lidl

Lidl na starym mieście zostanie zamknięty. Powód?

knurów

Najdroższe ulice w Knurowie. Sprawdź, wykaz ulic

5600 A2 D8 1 F01 4427 8 F16 2 B5 A24 B2 D95 D

Gmina Knurów sprzedaje działki budowlane. Sprawdź, gdzie...

IMG 2403

Nowa myjnia samochodowa w mieście