Biuro Rachunkowe potrzebne od zaraz? Poznaj Archon Group

Biuro

Planujesz założyć własną działalność? A może Twój biznes rozkręcił się na tyle, że pomału sprawy kadrowo-płacowe wymykają się spod kontroli? Przepisy w księgowości nieustannie się zmieniają. Może lepiej zdać się na doświadczenie biura rachunkowego, które sprawnie poprowadzi księgowość Twojej firmy?

Nieustanne zmiany w księgowości

Biura rachunkowe po raz kolejny musiały bacznie śledzić ogrom zmian zachodzących w księgowości. Czego tym razem dotyczyły? Przede wszystkim wprowadzone zostały nowelizacje, które mogą wpłynąć na funkcjonowanie Twojej firmy, takie jak zmiany:

Pracowniczych Planów Kapitałowych,

  • podatku dochodowego,

  • estońskiego CIT-u,

  • ulg na robotyzację,

  • SLIM VAT-u.

Nieważne czy jesteś mikroprzedsiębiorcą czy rekinem biznesu, nieustanne regulacje przepisów dotykają również Ciebie. Wyrażasz wszelkie chęci i starania dotyczące prowadzenia oraz stopniowego rozwoju swojej działalności, ale niestety zawsze musisz trzymać rękę na pulsie, a zwłaszcza w kwestiach księgowych czy kadrowo-płacowych. Może nie warto się męczyć, tylko czas skorzystać z usług doświadczonego biura rachunkowego? W Knurowie jest ich całkiem sporo, ale na tle innych z pewnością wyróżnia się Archon Group, którego siedziba mieści się przy ulicy Szpitalnej 21.

Poznaj Archon Group

Archon Group to Biuro Rachunkowe, które nie tylko poprowadzi Twoje księgi rachunkowe czy Księgi Przychodów i Rozchodów. Obok usług księgowych, zadba również o sprawy kadrowo-płacowe. Jeżeli potrzebujesz wsparcia podczas kontroli urzędowych, szczegółowej analizy BHP czy ochrony PPOŻ, pomocy w uzyskaniu kredytu, leasingu, możesz również zdać się na Archon Group. Ich oferta obejmuje również usługi doradcze, które tak jak pozostałe możecie sprawdzić TUTAJ.

Dla Archon Group nie ma znaczenia, czy prowadzisz jednoosobową działalność, czy duże przedsiębiorstwo w Knurowie lub innym mieście. Do każdego Klienta podchodzą indywidualnie i to właśnie Klient jest dla nich najważniejszy. Zresztą dowodów nie trzeba szukać daleko. Archon Group planuje już wkrótce wyjść z ofertą ubezpieczeń, a także usługą reklamową. Jeżeli chodzi o załatwianie spraw, przekazanie dokumentacji możesz to zrobić udając się do siedziby biura, bądź załatwić wszystko drogą elektroniczną.

Potrzebujesz sprawdzonego biura rachunkowego? Zgłoś się do Archon Group!

ARCHON GROUP Biuro Rachunkowe

ul. Szpitalna 21

44-190 Knurów

Tel.: 606 220 100

E-mail: biuro@archongroup.pl

www: https://www.archongroup.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/Archon-Group-Biuro-Rachunkowe-102045771902151/

czytaj więcej:

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź

ZOZ Knurów

Darmowe badania dla pacjentów ZOZ Knurów

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii l Ô Çóskiej fot Karol Fatyga 2

SILESIA OF LOVE - Koncert muzyki filmowej i musicalowej

Zdjęcie Główne

Męskie kurtki zimowe - przekonaj się, jakie będą modne

Gorlice fot Natalia Pacana Roman

Gorlice – niepisana stolica Beskidu Niskiego

Koleje Śląskie

Koleje Śląskie - weź udziału w badaniu satysfakcji pasażera!

Dzien ojca glowne

Praktyczne prezenty na Dzień Ojca 2021. Co wybrać?