Co lubią mieszkańcy Knurowa?

104949918 3029355560473296 6818962935312237913 n

29 czerwca za pośrednictwem naszego portalu informacyjnego postanowiliśmy zapytać mieszkańców Knurowa, co w Knurowie lubią najbardziej.

W ciągu kilkunastu godzin pod zapytaniem zgromadziło się ponad trzydzieści komentarzy. Najpopularniejsze wpisy użytkowników dotyczyły autobusu lini 194 do Gliwic oraz autostrady, która umożliwi wyjazd z naszego miasta. 

Jak to w ostatnim czasie bywa - pomniki wzbudzają najwięcej kontrowersji, a szczególnie pomnik marszałka Ferdynanda Focha, który już niebawem stanie na rondzie u zbiegu ul. Szpitalnej i Kosmonautów. O pomnikach wspomniało pięciu komentujących. 

Jednym z najpopularniejszych komentarzy okazał się wpis pana Pawła, który ironicznie stwierdził, że lubi śmiecącą gównarzerie drącą się po nocach, pijącą alkohol w miejscach publicznych, niepotrzebną tężnie za którą można by wybudować osiem parków luz zasadzić tysiąc drzew, pomniki kosztując miliony, nieukończone drogi prowadzące do nikąd.

Ludzie kapitałem miasta Knurów

Dwóch mieszkańców Knurowa stwierdziły, iż najbardziej w Knurowie lubią ludzi mieszkających w tym mieście. 

– Ludzi. Lubię mieszkańców Knurowa. Nawet te marudy, które się tu wpisują narzekając jak zwykle na zupełnie nieistotne rzeczy - pisze pan Mariusz

– Lubię nasze miasto za to, że mamy dużo społeczników, że potrafimy się zjednoczyć w fajnych inicjatywach dla dobrych celów, że potrafimy działać, a nie tylko narzekać ,i że każdy ma prawo wyrażania swoich poglądów, choć nie zawsze są brane pod uwagę. - pisze pani Asia

W innych komentarzach możemy przeczytać, że mieszkańcy lubią władze Knurowa, parkingi, szczury, trawę po kolana, łąki, myjnie, sklep zoologiczny, kino, ulice na krywałdzie, smród czy korki po południu. 

czytaj więcej: