Czego nie lubią mieszkańcy Knurowa?

Zdjęcie ilustracyjne/ Rafał Grzegorz z Drona
Park knurow

Wczoraj za pośrednictwem naszego portalu informacyjnego postanowiliśmy zapytać mieszkańców Knurowa, czego nie lubią w naszym mieście.

W ciągu kilkunastu godzin pod zapytaniem zgromadziło się, aż 98 odpowiedzi. Najpopularniejszym komentarzem okazał się wpis pana Arkadiusza, który stwierdził, iż w naszym mieście nie lubi nie koszonej trawy i idiotycznych pomysłów radnych w sprawie nowych pomników. Komentarz zgromadził 35 polubień innych użytkowników. Drugim najpopularniejszym komentarzem, który zgromadził 25 reakcji był wpis pana Adama, który w naszym mieście nie lubi wypisywania bzdur i szukania dziury w całym. Komentarz zgromadził 25 reakcji innych użytkowników.

Psie odchody, trawy, pomniki i pijacy

W ostatnich tygodniach najchętniej i najczęściej internauci z Knurowa wyrażają swoje niezadowolenie w związku z planowanym wybudowaniem pomnika marszałka Ferdynanda Focha, więc w pytaniu czego nie lubią w naszym mieście, nie mogło pozostać bez komentarza o pomnikach. 

Wiele osób wskazuje również na problem osób pijących alkohol w miejscach publicznych oraz wysokie trawy, które szczególnie w tym roku są koszone ze zmniejszoną częstotliwością. Inni natomiast zauważyli problem braku wystarczającej ilości pojemników na psie odchody, których brakuje w naszym mieście. 

Brak miejsc postojowych, korki oraz beton

W sekcji portalu dyskusyjnego wiele osób wskazywało na brak miejsc postojowych w naszym mieście. Inni irytują się z uwagi na fakt, że w godzinach popołudniowych w naszym mieście dochodzi często do czasowego lub znacznego spowolnienia ruchu na drogach. 

Pani Justyna stwierdziła natomiast, że nie lubi braku parków irytując się jednocześnie, że w Knurowie są same sklepy i deweloperki. – beton, beton, beeeeton - dodałaczytaj więcej:

Policja Knurów

Knurowianin znęcał się nad żoną. Został zatrzymany....

85049197 C686 4 D5 F B019 10 CD6418372 D

Tragiczny wypadek na lotnisku w Gliwicach. Sprawę zbada...

Straz pozarna

Płonęło wysypisko PreZero w Knurowie

Zrzut ekranu 2022 01 14 o 16 12 20

W Knurowie powstanie kilka nowoczesnych bloków. Zobaczcie...

Policja

20-latek prowadził samochód po narkotykach. Zatrzymali go...

18

Wstrząs w Barbórkę! Akcja ratownicza pod ziemią....

Cf7b22f0 5892 4ea1 934b 3bbccae4a82e

Jacek Sasin przyjedzie do Katowic. Przedstawi związkowcom...