Czy Adam Rams zda test młodych?

Zrzut ekranu 2021 05 22 o 14 41 28

Wczoraj pod urzędem miasta odbyła się krótka konferencja prasowa podczas, której Paweł Rostkowski poinformował mieszkańców Knurowa o dalszych działaniach związanych z powstaniem specjalnego miejsca dla młodzieży w Knurowie.

Wczoraj, 21 maja, do Urzędu Miasta Knurów wpłynęła petycja dot. budowy specjalnego miejsca dla młodzieży w Knurowie. Petycję podpisało kilkaset mieszkańców miasta i okolic argumentując to faktem, iż takie miejsce jest potrzebne. Inicjator projektu zwrócił uwagę, że podobne miejsca powstały w takich miastach, jak Wrocław, Warszawa, czy Szczecin. 

– Czas, aby w Knurowie powstało miejsce dla młodzieży, gdzie będą się spotykać ze znajomymi. Obecnie w Knurowie takiego miejsca nie ma, co sprawia, że Knurów dla młodych osób jest po prostu nudny, a rozrywki szukają w innych miastach. - pisze Paweł Rostkowski, członek stowarzyszenia ZmianiaMY Knurów

Rostkowski zwraca uwagę, że takie miejsca są zupełnie bezpieczne, ponieważ bardzo często kontrolowane są przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej oraz Policji. 

Pod koniec krótkiej konferencji prasowej, Paweł Rostkowski postanowił użyć mocnych słów mówiąc, że ta petycja to test dla władz naszego miasta, czy słuchają mieszkańców w różnych sprawach.

O rozwijającej sprawie będziemy pisać wkrótce.

To Cie może zainteresować:

czytaj więcej:

Rada miasta knurów

Kontrowersyjne zachowanie radnego na komisji....

Mateusz Morawiecki

Ile Knurów straci na Polskim Ładzie?

um knurów

Kontrola w Urzędzie Miejskim w Knurowie. Co wykazała?

Zrzut ekranu 2021 08 10 o 13 43 14

Majątek prezydenta Knurowa. Ile zarabia Adam Rams?...

8 DA7 EFD7 93 DB 41 D0 ABAE 4 BD9 EA9 A6 B68

Radny Szkatuła dokucza radnemu Kandziorowi. Czy...

IMG 7436

Obiecanki cacanki? Blisko rok czekania bez efektów

Zrzut ekranu 2021 06 4 o 11 07 35

Brudna kampania wyborcza rozpoczęta?