Dni knurowa

Czy zluzowane obostrzenia oznaczają, że Dni Knurowa się odbędą?

Dni Knurowa znów zastanawiają mieszkańców. Czy się odbędą?


W związku z nadchodzącym latem coraz więcej osób zadaje sobie pytanie - czy w tym roku odbędą się Dni Knurowa? W imieniu czytelników postanowiliśmy zapytać Centrum Kultury, czy odbędzie się coroczna impreza, która integrowała mieszkańców Knurowa.

Psychol z Knurowa. Wiemy co oznaczał tajemniczy ciąg liczb i cyfr.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Dni Knurowa miały odbyć się w drugiej połowie czerwca, lecz zostały odwołane. Powodem odwołania imprezy był fakt przedłużającego się, w tamtym okresie zakazu organizacji imprez masowych - na tej podstawie CK zarekomendowało prezydentowi miasta, aby odwołać urodziny miasta.

Dni Knurowa 2021 stoją przed znakiem zapytania

Dzisiaj, w imieniu mieszkańców postanowiliśmy zwrócić się do Centrum Kultury z zapytaniem, czy w tym roku Dni Knurowa się obędą.

PILNE! Nie żyje policjant - został postrzelony podczas służby

Jak wynika z informacji uzyskanych z CK Knurów - Dni Knurowa na obecną chwilę się nie odbędą, ale do końca tygodnia CK w Knurowie powinno się ustosunkować, ponieważ wszystko zależy od obostrzeń dot. organizacji imprez masowych.

Jak Centrum Kultury poradziło sobie z pandemią?

Centrum Kultury nie pozostało bierne w temacie organizacji imprez kulturalnych. Zmieniła się tylko forma - wydarzenia organizowane na wolnym powietrzu przeniesiono do wirtualnego świata. W momencie, gdy obostrzenia sanitarne pozwalały na organizacje imprez plenerowych miasto Knurów, a dokładnie Centrum Kultury od razu reagowało.

Ile osób zaszczepiło się od początku stycznia w Szpitalu w Knurowie?

Pracownicy Centrum Kultury przygotowali dla mieszkańców kino samochodowe znane wcześniej z największych filmowych produkcji. Oprócz kina dla kierowców, mieszkańcy mogli skorzystać z kina plenerowego, które było usytuowane w parku przy ul. Ogana.

Nocna kłótnia radnych na facebooku. O co im poszło?czytaj dyskusję

Polecamy: