Donat Dubiel wyróżniony tytułem Knurów-Dobre Przykłady

Gminne wyróżnienie zostało przyznane.

IMG 5139 kopia

W bieżącym roku przypadła 12 edycja konkursu organizowanego przez gminę Knurów. Konkurs "Knurów-Dobre Przykłady" jest zwieńczeniem i uhonorowaniem pracy osób oraz organizacji pozarządowych, które w sposób szczególny wyróżniły się w poprzedzającym roku, podczas realizacji działań i wsparcia na rzecz społeczności lokalnej naszego miasta.

Komisja Konkursowa, która została powołana przez prezydenta Adama Ramsa, w wyniku weryfikacji i oceny zgłoszonych kandydatur zdecydowała się, że tytuł Knurów - Dobre Przykłady trafi do rąk Donata Dubiela - prowadzącego zajęcia w ramach Koła Naukowego Elektroniki i Informatyki w Knurowie.

Koło Naukowe Elektroniki i Informatyki w Knurowie liczy ponad 80 uczestników, z czego, aż 56 członków jest z Knurowa. – Zajęcia mają na celu pogłębianie wiedzy wśród młodzieży, w zakresie praktycznej nauki informatyki, elektroniki oraz dziedzin związanych z automatyką i mechatroniką. Poza aspektem wiedzy, uczestnicy zajęć uczą się samoorganizacji i pracy w grupie, a także analitycznego myślenia, zastosowania technicznego języka angielskiego, sporządzania dokumentacji projektowej, a nawet pozyskiwania sponsorów. – czytamy na stronie urzędu miasta Knurów

Warto dodać, że uczestnicy Koła Naukowego Elektroniki i Informatyki w Knurowie pod przewodnictwem Donata Dubiela odnieśli wiele sukcesów, m.in:

  • I miejsce w polskiej eliminacji Konkursu Europejskiej Agencji Kosmicznej CanSat 2020 zespołu AGO Team, który skonstruował minisatelitę AGO Knurów-1. Projekt został również doceniony przez Ministra Cyfryzacji.
  • Wyróżnienia w ramach konkursu „Elektronika - by żyło się łatwiej”.
  • 7 miejsce spośród 500 projektów ogólnopolskich, w konkursie „100 najlepszych projektów na zwiększenie poziomu cyfryzacji w firmie” Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

źródło: https://www.knurow.pl/miasto-k...

Zdjęcie: Koło Naukowe Elektroniki i Informatyki Knurów - Facebook

czytaj więcej:

Bogan Lesniowski

Haldex S.A. dla pacjentów oddziału covidowego

Zrzut ekranu 2021 06 8 o 19 26 24

Dni Knurowa tylko dla zaszczepionych?

Zrzut ekranu 2021 05 17 o 08 04 59

W Knurowie kolejne dni bez prądu. Sprawdź, gdzie

Punkt szczepien knurow

Ruszyły zapisy na szczepienia w Knurowie

Chodnik knurow

Knurów miastem bez barier dla niepełnosprawnych?

Orso

Restauracja ORSO z Knurowa jedną z 100...

165304913 859973257884103 3122465503994288819 n

Twój Knurów ulubionym portalem wśród...