Zrzut ekranu 2021 05 14 o 10 43 46

Godzina policyjna dla niezaszczepionych

Doradca premiera proponuje godzinę policyjną dla niezaszczepionych

Doradca premiera Mateusza Morawieckiego zaproponował godzinę policyjną dla osób, które nie poddały się szczepieniom przeciwko COVID-19. Innym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą się zaszczepić jest zakaz przemieszczania się między województwami.

– Nie można dać takim ludziom szansy na zakażanie innych – powiedział dla Radia ZET profesor Parczewski, główny lekarz ds. Covid-19 w Zachodniopomorskiem i jeden z doradców premiera ds. pandemii.

Jak mówi, nie można nikogo siłą, ani przepisami zmusić do szczepienia się przeciwko Covid-19, ale można sprawić, żeby taka osoba sama zdecydowała, że się zaszczepi. - czytamy na legaartis.pl

Takim rozwiązaniem, zdaniem prof. Parczewskiego, mogłoby być np. wprowadzenie godziny policyjnej dla niezaszczepionych lub zakazu przemieszczania się między województwami.

Co o tym myślicie?

czytaj dyskusję

Czytelnik

Wstyd ze w ogóle takie teksty wrzucacie na swoją stronę.Światowe koncerny trzepią kasę na pseudo pandemii! Ciekawe ze kiedy co roku ludzie na grypę się szczepili to również nie siano takiej propagandy bo przecież do czasu covida to grypa co roku zabijała setki Polaków!

Polecamy: