Gorący tydzień w Knurowie. Zboczeniec, mafia fakturowa i pobicie trzech kobiet

Policja

Prezentujemy najchętniej czytane artykuły zeszłego tygodnia.

W ostatnim tygodniu w Knurowie było bardzo gorąco i to nie tylko za sprawą dodatnich temperatur, które towarzyszyły nam blisko przez tydzień. Warto zaznaczyć, że informacje udostępniane przez nasz portal bardzo mocno elektryzują czytelników. W ciągu ostatnich 28 dni nasze informacje wywołały ponad 300 tysięcy reakcji czytelników, a zasięgiem objęliśmy, aż 250 tys. osób.

Początek tygodnia

Na początku tygodnia poinformowaliśmy was, że podczas matur w Zespole Szkół im. I. J. Paderewskiego ogłoszono alarm bombowy, który nie wpłynął na przebieg egzaminu dojrzałości. Sprawą zajęło się Centralne Biuro Śledcze Policji - poinformował nas rzecznik KMP Gliwice.

Tu przeczytasz artykuł. Bomba podczas matur?

Lawinę komentarzy oraz reakcji wywołała ankieta dot. pomysłu powstania nowoczesnego parku na placu 700-lecia. W ankiecie udział wzięło 499 osób z czego, aż 97,7 procent było za powstaniem takiego miejsca na w/w terenie, gdzie niegdyś były organizowane liczne imprezy lub festyny.

Gorąco na dworze - czy zacisze zostanie otwarte?

Sprzyjająca pogoda, którą mogliśmy dostrzec w ubiegłym tygodniu zaczęła budzić pytania mieszkańców, czy knurowskie kąpielisko zostanie otwarte? W imieniu czytelników postanowiliśmy zadzwonić do MOSiR, aby zapytać czy i kiedy kąpielisko "Leśne Zacisze" zostanie otwarte. Pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie poinformowali nas, iż kąpielisko zostanie otwarte w czerwcu, choć na datę oficjalnego otwarcia będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Kąpielisko leśne zacisze - kiedy i czy zostanie otwarte.

Mafia powiązana z Knurowem

Jednym z najchętniej odwiedzanych artykułów na naszej stronie okazał wpis dotyczący mafii fakturowej powiązanej z Knurowem, która została zatrzymana. Zorganizowana grupa przestępcza zajmowała się wyłudzaniem VAT. Wpis zainteresował blisko 50 tysięcy czytelników z regionu .

Tu przeczytasz obszerny artykuł dot. zatrzymania mafii fakturowej powiązanej z Knurowem.

Zarobki w urzędzie miasta, czyli ile zarabia prezydent Adam Rams i jego zastępcy?

Nic tak nie interesuje jak pieniądze oraz zarobki, a w szczególności od osób, które na co dzień nami rządzą. Artykuł informujący o zarobkach prezydenta Adama Ramsa oraz jego najbliższych współpracowników wywołał lawinę odwiedzin naszej witryny oraz reakcji czytelników w serwisie Facebook.

Tu przeczytasz artykuł o zarobkach prezydenta Adama Ramsa.

Zbliżając się do zakończenia tygodnia na naszych łamach ukazała się informacja o mężczyźnie, który zaatakował trzy ekspedientki sklepu spożywczego w Knurowie. Mężczyzna wykręcał ręce oraz popychał kobiety.

Tu przeczytasz artykuł o zatrzymanym mężczyźnie, który zaatakował trzy kobiety w Knurowie.

Uważajcie na swoje żony, córki oraz siostry. W Knurowie grasuje zboczeniec

W sobotę poinformowaliśmy was o niepokojącej sytuacji, jednocześnie przypominając o podobnej sytuacji, która miała miejsce na początku kwietnia. Na naszej stronie ukazał się artykuł informujący o krępym mężczyźnie, który zaczepiał młode dziewczyny proponując im wiele niegodziwych rzeczy.

Tu przeczytasz artykuł o grasującym zboczeńcu. Uważajcie na swoje córki, żony i siostry.


czytaj więcej:

Policjaaa

Bomba podczas matur w Knurowie

63 D0 C3 C4 CD3 D 4649 87 B6 7 BDEC00 A20 B2

Knurów: uważajcie na tych ludzi! Dobrze zamykajcie okna i...

44 573281 g

Błyskawiczna pomoc dzielnicowego. Asp. Hoffman oraz...

Asset 4993281

W Knurowie powstanie Kaufland. Czy jest znana data otwarcia?

Policjaaa

11-latek z Knurowa został pobity przez dwóch dorosłych...

Dworek na jezykach

W Szczygłowicach znaleziono zwłoki

166900025 862356627645766 6753875014188255882 n

Kolejna elewacja zniszczona przez wandali