Ile gmina Knurów przeznacza na obronność? Zobacz, szczegóły

Jeden z czytelników Twój Knurów zasugerował nam, abyśmy przygotowali artykuł dotyczący szerokopojętej obronności w gminie Knurów. Sprawdziliśmy, ile środków finansowych w 2021 roku zostało przeznaczonych na szerokopojętą obronność.

serwis gov.pl
1920x810

16 grudnia 2020 roku rada miasta Knurów podjęła uchwałę w sprawie budżetu Gminy Knurów na 2021 rok. Uchwała zakłada wydatki budżetu miasta w wysokości ponad 215 mln zł. Ile z tego przeznaczamy na obronność?

Ile miasto Knurów przeznacza na obronność?

Według informacji uzyskanych z Biuletynu Informacji Publicznych miasta Knurów wynika, iż gmina Knurów na szerokopojętą obronność przeznacza 1400 zł z środków budżetu miasta.

W Biuletynie Informacji Publicznych wydatki zostały wyszczególnione na dwa sposoby. Pierwszym wydatkiem jest obrona narodowa, a drugim bezpieczeństwo publiczne i ochrona przeciwpożarowa. W 2021 roku gmina Knurów na wydatki związane z wcześniej wspomnianą obroną narodową przeznaczyła 750 zł. Z kolei na bezpieczeństwo publiczne i ochronę przeciwpożarową miasto przeznaczyło 650 zł, z czego całość środków została wydatkowana na konserwację systemu ostrzegania i alarmowania ludności

BIP Knurów
BIP Knurów

czytaj więcej:

Szpital Knurów

Knurów: Pomoc medyczna w nagłych wypadkach....

Zrzut ekranu 2021 06 7 o 14 17 08

Dni Knurowa się odbędą. Sprawdź plan imprezy

Zrzut ekranu 2021 06 7 o 11 54 36

Strajk pielęgniarek w Szpitalu w Knurowie

Szpital Knurów

Ile osób zaszczepił Szpital w Knurowie

Śmigłowiec

Wojskowy śmigłowiec lata nad Knurowem....

Lawka knurow

Czy w Knurowie brakuje koszy na śmieci?

Śmieci knurow

Zaśmiecają las przy ul. Rakoniewskiego w Knurowie