Jagoda Rudnik otrzymała tytuł Osobowość Roku 2020 DZ

Miesiąc temu Dziennik Zachodni rozpoczął swój coroczny plebiscyt Osobowość Roku 2020. W tym roku internauci mogli wybrać osobowość roku w kulturze i nauce, biznesie, samorządności i działalności społecznej.

170477899 3780381095350085 7193696289512265905 n

Jagoda rudnik do tytułu Osobowość Roku w kategorii Kultura została nominowana za szerzenie miłości do tańca, za ogrom i dobroć serca, za bezinteresowną działalność w wielu tanecznych eventach, za propagowanie kultury tanecznej w mieście.

Tomasz Michalski otrzymał tytuł Osobowość Roku w kategorii Biznes. Przeczytaj artykuł

Tancerka oraz instruktorka tańca z Knurowa otrzymała 114 głosów, dzięki czemu zajęła pierwsze miejsce otrzymując tym samym tytuł Osobowość Roku w kategorii Kultura.

Wcześniej pisaliśmy...

Jagoda Rudnik z Laboratorium Tańca uzyskała tytuł instruktora Elite, znajdując się w czołówce polskich instruktorów Salsation!

Jagoda od 15 lat prowadzi przygodę z tańcem, a on dwóch lat jako instruktor Salsation. Warto wspomnieć, że instruktorka z knurowskiego Laboratorium Tańca jako jedna z grupy ok 600 instruktorów Salsation ma możliwość zaprezentować siebie i program na scenach całego świata.

Proces zdania egzaminu na tytuł instruktora Elite polega na sprawdzeniu przez Master trenera Salsation, czy dany instruktor nadaje się i czy w pełni zasługuje na to, by zyskać ten zaszczytny tytuł. Jak sama nazwa wskazuje instruktor Elite to już wyższy stopień. Instruktorów Salsation w Polsce jest ponad 600, gdzie tylko około 70 osób posiada tytuł instruktora Elite.

Kursant przychodząc na zajęcia do takiego instruktora, wie, że zajęcia są prowadzone na najwyższym poziomie. Salsation to przede wszystkim taniec, a, że dodatkowym "skutkiem ubocznym" jest utrata kalorii oraz trening funkcjonalny, to nic tylko można być z tego bardzo zadowolonym.

Na zajeciach tworzą się wspaniałe więzi i przyjaźnie, ponieważ spędzanie czasu przez osoby, które posiadają taką samą miłość i pasję do tańca, zawsze owocują fantastycznymi znajomościami.

Zdjęcie: Jagoda Rudnik

czytaj więcej:

Baby Trend

Targi Dziecięce babyTrends już w ten weekend. Ogromne rabaty

A9936 CE0 AA14 4 E53 A660 B2 F7 C6 DEB1 FC

Historia KWK Knurów. Kiedy wydobyto pierwszą...

knurów

11 listopada w Knurowie, czyli jak będziemy...

ZSZ nr 2 w Knurowie

Nieprawidłowości w ZSZ nr 2 w Knurowie?...

IMG 20210829 174935

Wycieczka po starym Knurowie

Straz pozarna

Płonęło wysypisko PreZero w Knurowie

Zsz umowa

Dobra wiadomość dla uczniów ZSZ nr 2 w Knurowie