Jakie sklepy powstaną w Knurowie?

Z. Drona Rafał Grzegorz
Panoramaa knurow

Wkrótce w Knurowie zakończy się budowa supermarketu oraz nowoczesnej siłowni, a już niebawem rozpocznie się budowa nowego centrum handlowego.

Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej i CSR Lidl Polska, Aleksandra Robaszkiewicz poinformowała, że otwarcie supermarketu sieci Lidl zaplanowano na tegoroczną jesień, a prace w sklepie znajdzie 25 osób. 

Co powstanie obok sklepu Lidl?

Na terenie trwającej inwestycji związanej z adaptacją budynku po byłym Tesco, na potrzeby sklepu sieci Lidl trwa budowa kolejnego budynku. Jak udało nam się ustalić i potwierdzić - w Knurowie, obok sklepu Lidl powstanie siłownia Xtreme Fitness Gyms.

Kaufland oraz Centrum Handlowe

Knurów zyska kolejne Centrum Handlowe oraz pierwszy sklep sieci Kaufland w mieście, których jest 226 w Polsce. 

Na wniosek z dnia 27.11.2020 podmiotów: DL Invest Group XXVII Sp. z o.o. oraz Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. K. zostało wszczęte postępowanie administracyjne w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na: budowie centrum handlowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą na działkach nr 127/1, 3558/7, 3558/13, 3558/5 obr. Knurów. - czytamy w BIP Knurów

Kaufland będzie kolejnym sklepem na terenie miasta Knurów, który należy do niemieckiej Grupy Schwarz. Przypomnijmy, że do niemieckiego giganta należy również sieć sklepów Lidl. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to Grupa Schwarz będzie dysponowała trzema marketami, w naszym mieście.


czytaj dyskusję

czytaj więcej: