Jakość kształcenia w ZS im. I. J. Paderewskiego w Knurowie coraz lepsza. Szkoła ze srebrną oraz brązową odznaką

Zespół Szkół im. Ignacego Jana Paderewskiego rok do roku pnie się wyżej w rankingu najlepszych szkół średnich województwa śląskiego przygotowanego przez Miesięcznik Perspektywy.

Powiat Gliwicki - facebook
paderek knurów

Starostwo Powiatowe w Gliwicach za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowało artykuł, gdzie stwierdzono, iż Zespół Szkół im. Ignacego Jana Paderewskiego w Knurowie wychodzi coraz lepiej w rankingu najlepszych szkół średnich województwa śląskiego.

Srebrna i Brązowa Szkoła, czyli jest się czym chwalić

Technikum im. Ignacego Jana Paderewskiego w Knurowie uzyskało odznaczenie Srebrna Szkoła zdobywając 26 miejsce w rankingu Miesięcznika Perspektywy. Warto dodać, że placówka zlokalizowana przy ul. Szpitalnej 25 w Knurowie w ubiegłych latach zdobyła 30, 28 i 28 miejsce, co oznacza, że jakość kształcenia zwiększa się rok do roku.

Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego w Knurowie znalazło się na 89 miejscu w rankingu Miesięcznika Perspektywy zdobywając odznaczenie Brązowa Szkoła.

– Zatem nie ustajemy w wysiłkach o utrzymanie przewidywalnego poziomu naszej pracy. Dziękujemy organowi prowadzącemu za miniony rok i wszelkie wsparcie, zwłaszcza w chwilach trudnych, niepewnych, dyskusyjnych. Przesyłamy życzenia dobrego roku bieżącego! – relacjonuje Dorota Gumienny, dyrektor Zespołu Szkół im. Ignacego Jana Paderewskiego w Knurowie

czytaj więcej:

Baby Trend

Targi Dziecięce babyTrends już w ten weekend. Ogromne rabaty

Studniówka ZSZ nr 2 w Knurowie

Piękne kobiety i przystojni mężczyźni na...

Szpital Knurów

Knurów: Pomoc medyczna w nagłych wypadkach....

Zrzut ekranu 2021 06 4 o 12 36 14

Jutro dzień dziecka przy tężni

Pwik knurow

Odcięcia wody w Knurowie. Sprawdź gdzie

Park knurow

Miasto zasadzi blisko 250 drzew

Starostwo

Opłatomat w Starostwie Powiatowym w Gliwicach