Kabaret Skeczów Męczących zawita do Knurowa

Śmiech to zdrowie, o czym doskonale wiedzą miłośnicy humoru na najwyższym poziomie. Teraz mają powody do świętowania, ponieważ 4 lutego 2022 roku na deskach knurowskiego Domu Kultury pojawi się słynny Kabaret Skeczów Męczących z repertuarem nie z tej ziemi - „Polska Misja Komiczna”. Jedno jest pewne, poziom humoru w ich najnowszym występie przekracza wszelkie granice.

1920 x 1280 px 1 KSM

Gdzie, kiedy za ile?

Kabaret Skeczów Męczących słynie z żartów zapadających w pamięć. Nic więc dziwnego, że wejściówki na ich występy szybko się wyprzedają. Na całe szczęście, zostało jeszcze trochę biletów w cenie:

  • 80 zł,
  • 90 zł,

na piątkowy występ zaplanowany 4 lutego br w knurowskim Domu Kultury przy ulicy Górniczej 1. Można je nabyć poprzez kabaretowebilety.pl - TUTAJ.

Co jeszcze warto wiedzieć? Kabaret pojawi się na scenie o godzinie 17:30 i wystartuje ze swoim repertuarem niczym rakieta. Widownia powinna wyposażyć się w chusteczki, następnie zapiąć pasy przed kosmiczną jazdą. Naturalnie nasuwa się pytanie, o czym jest ich najnowszy repertuar? Szczegóły poniżej.

Polska Misja Komiczna

To najnowsze dzieło kabaretu, który potrafi doprowadzić swoją widownie do łez. Tak będzie i tym razem. „Polska Misja Komiczna” to zupełnie nowa dawka żartów, podbita nutą ironii. Widownia będzie mogła spojrzeć na otaczający świat z zupełnie nowej perspektywy. Nie zabraknie nawiązania do sytuacji z życia codziennego jak i ludzkich problemów, zwłaszcza sąsiadów. Brzmi fajnie, prawda? Piątkowy wieczór w towarzystwie Kabaretu Skeczów Męczących to z pewnością przepis na udany wieczór.

Kabaret Skeczów Męczących – 4 luty 2022 roku. Nie można tego przegapić!

czytaj więcej:

Sanok

Wycieczka w Bieszczady? Przystań w Sanoku!

Kasztel w Szymbarku Foto Natalia Pacana Roman

Piękne krajobrazy, majestatyczne góry - karpating zaprasza!

Bieszczadzka Stodoła Zdjęcie Główne

Poznaj całoroczne apartamenty w samym sercu Bieszczad

Zdjęcie główne

Nie masz planów na weekend? Odwiedź Rabkę-Zdrój

Zdjęcie Główne

Poznaj fascynujący świat Papugarni Carmen w Katowicach

Andrzej Klimkowski Deptak

Krynica-Zdrój. Sprawdź, jakie skrywa tajemnice

Zdjecie główne TG

Gdzie spędzić wakacje? Oczywiście w Tarnowskich Górach!