Knurów: Chciał ukraść katalizator. Zatrzymała go ochrona. 33-latek został aresztowany

Dzisiaj, czyli 27 października 2021 roku na pracowniczym parkingu przy Kopalni Węgla Kamiennego "Knurów-Szczygłowice" Ruch "SZCZYGŁOWICE" pracownicy ochrony zatrzymali mężczyznę, który próbował ukraść katalizator z samochodu osobowego.

Policja

Dzisiaj, czyli 27 października 2021 roku o poranku, na parkingu pracowniczym przy KWK "Knurów-Szczygłowice" Ruch "SZCZYGŁOWICE" uwagę pracowników ochrony przykuł podejrzany mężczyzna, który w watpliwy sposób kręcił się wokół zaparkowanych pojazdów osobowych. W momencie, gdy mężczyzna próbował wyciąć katalizator z zaparkowanego samochodu, do akcji wkroczyli pracownicy ochroni, którzy zatrzymali złodzieja i przekazali go w ręce funkcjonariuszy policji.

Dzisiaj o godzinie 8:45 pracownicy ochrony zatrzymali 33-letniego mieszkańca Czerwionki-Leszczyn, który na parkingu pracowniczym przy KWK "Szczygłowice" próbował wyciąć katalizator z pojazdu osobowego. Mężczyzna został osadzony w areszcie. Funkcjonariusze Policji prowadzą czynności mające ustalić, czy mężczyzna dopuścił się kradzieży katalizatorów w naszym regionie. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności - powiedział dla Twój Knurów, oficer prasowy KMP Gliwice, Marek Słomski.


czytaj więcej:

jrg knurów straż pożarna knurów

PILNE:Drzewo powaliło się na skrzyżowanie....

Policja

20-latek prowadził samochód po narkotykach....

Policja Knurów

Knurów: Knurowianka zaatakowała nożem swojego...

Policja

W Knurowie złapano mordercę. Grozi mu dożywocie

5802 E72 B A7 BA 4 B1 A BC1 F DB9 F4 DA8481 A

Knurów: Grasują złodzieje! Policja ostrzega...

BB62 DB47 FAD8 4267 A612 759 EC48 BD0 FA

Tragedia na A4-DK78 przy ul. Rybnickiej....

Policja

Dwa radiowozy policji, straż miejska oraz...