Knurów: Policja ostrzega przed złodziejami.

W ostatnim czasie, na terenie Knurowa dochodziło do licznych kradzieży. W ubiegłym tygodniu, w środę, 14 lipca, nieznany sprawca włamał się do kiosku przy ul. Dworcowej. Złodziej, aby dostać się do wewnątrz postanowił wyciąć metalowy bok kiosku, a ze środka skradł paczki kurierskie oraz artykuły spożywcze. Dzień wcześniej, 13 lipca, na terenie parkingu przy KWK "Knurów-Szczygłowice"

Policjalogo

W ubiegłym tygodniu, w środę, 14 lipca, nieznany sprawca włamał się do kiosku przy ul. Dworcowej. Złodziej, aby dostać się do wewnątrz postanowił wyciąć metalowy bok kiosku, a ze środka skradł paczki kurierskie oraz artykuły spożywcze. Dzień wcześniej, 13 lipca, na terenie parkingu przy KWK "Knurów-Szczygłowice" z samochodu marki Mitsubishi skradziono katalizator, a straty oszacowano na tysiąc złoty. W środę, 21 lipca, w tym samym miejscu doszło do kolejnej kradzieży katalizatora, a właściciel pojazdu zastał podniesione auto na kostce brukowej.

Wczoraj na łamach portalu Twój Knurów opublikowaliśmy artykuł informujący o kolejnych kradzieżach. W poniedziałek, 19 lipca, za pośrednictwem portalu aukcyjnego OLX z mieszkańcem Knurowa skontaktowała się osoba, która rzekomo chciała zakupić przedmiot wystawiony przez knurowianina. Oszust zmanipulował sprzedającego i za pośrednictwem specjalnego linku wyłudził od poszkodowanego 10 tysięcy złotych. Przegląd Lokalny podaje, że tego samego dnia, w ten sam sposób oszukano innego mieszkańca Knurowa na kwotę 2 tysięcy złotych.

Policja apeluje o wzmożenie sąsiedzkiej czujności, a w przypadku zauważenia podejrzanych osób, które mogą podejrzanie kręcić się obok samochodów zaparkowanych w pobliżu naszego miejsca zamieszkania, niezwłocznie zadzwonić pod numer 112.

Mieszkaniec Knurowa oszukany na 10 tys. zł. Policja ostrzega przed oszustami

czytaj więcej:

Straż pożarna Knurów jrg knurów

PILNE: Zaalarmowano straż pożarną na ul....

Policja Knurów

Zatrzymanie w święta. Knurowianin doprowadzony...

IMG 7454

Knurów: Zawyły syreny strażackie. Strażacy z...

Policja

Knurów: Grasują złodzieje! W nocy ukradli...

Zrzut ekranu 2021 11 5 o 13 15 50

PILNE: W Knurowie grasuje podpalacz. Jeżeli go...

Pilne knurów

PILNE: Wypadek na A1 przy zjeździe na Knurów

461 F19 B7 6 D1 B 4 EE8 8 D0 E 6 BB98 D9 C2 C78

Knurów: Grasuje podejrzany mężczyzna