Knurów: Ukradli portfel, a potem zapłacili nim w sklepie. Policja publikuje wizerunek i prosi o pomoc

Mężczyzna oraz kobieta ukradli telefon komórkowy oraz portfel, gdzie znajdowała się karta płatnicza, którą posługiwały się osoby zarejestrowane przez monitoring podczas płatności w sklepach.

W poniedziałek, 19 lipca, na terenie kopalni „Knurów” doszło do kradzieży. Z jednej z szafek pracowniczych ktoś ukradł telefon komórkowy marki samsung J3 oraz portfel z dokumentami, gdzie znajdowała się m.in karta płatnicza, która została wykorzystana przez złodzieja podczas płatności w sklepach.

Kryminalni z Komisariatu Policji w Knurowie dążą do ustalenia tożsamości dwóch podejrzanych osób, których wizerunki można zobaczyć poniżej.


- Wykonane dotychczas czynności nie doprowadziły do ustalenia tożsamości kobiety i mężczyzny ze zdjęć - istnieje prawdopodobieństwo, że ktoś te osoby rozpozna. - pisze KMP Gliwice

Informacje można przekazywać anonimowo, bezpośrednio prowadzącemu postępowanie sierżantowi sztabowemu Robertowi Działowemu, tel 47 859 03 25, knurow@gliwice.ka.policja.gov.pllub za pośrednictwem anonimowej skrzynki kontaktowej „powiadom nas”.

czytaj więcej:

Zrzut ekranu 2021 08 30 o 11 30 42

Ukradł paliwo na kwotę ponad 650 zł. Policjanci...

Baby Trend

Targi Dziecięce babyTrends już w ten weekend. Ogromne rabaty

Mera - otwarcie

Wielkie otwarcie Centrum Architektury Ogrodowej Mera Garden

Przedszkole knurów

Ruszyły szczepienia uczniów w Knurowie

Zrzut ekranu 2021 05 31 o 07 41 47

Dziś znów bez prądu

Zrzut ekranu 2021 05 17 o 08 04 59

W Knurowie kolejne dni bez prądu. Sprawdź, gdzie

Toaleta knuriw

Mieszkańcy oburzeni ciągłą niedostępnością...