Knurów: Ukradli portfel, a potem zapłacili nim w sklepie. Policja publikuje wizerunek i prosi o pomoc

5 B06 F268 BA28 4 DD9 ADCA 397 B67 C49 FDC

Mężczyzna oraz kobieta ukradli telefon komórkowy oraz portfel, gdzie znajdowała się karta płatnicza, którą posługiwały się osoby zarejestrowane przez monitoring podczas płatności w sklepach.

W poniedziałek, 19 lipca, na terenie kopalni „Knurów” doszło do kradzieży. Z jednej z szafek pracowniczych ktoś ukradł telefon komórkowy marki samsung J3 oraz portfel z dokumentami, gdzie znajdowała się m.in karta płatnicza, która została wykorzystana przez złodzieja podczas płatności w sklepach. 

Kryminalni z Komisariatu Policji w Knurowie dążą do ustalenia tożsamości dwóch podejrzanych osób, których wizerunki można zobaczyć poniżej. 


Wykonane dotychczas czynności nie doprowadziły do ustalenia tożsamości kobiety i mężczyzny ze zdjęć - istnieje prawdopodobieństwo, że ktoś te osoby rozpozna. - pisze KMP Gliwice 

Informacje można przekazywać anonimowo, bezpośrednio prowadzącemu postępowanie sierżantowi sztabowemu Robertowi Działowemu, tel 47 859 03 25, knurow@gliwice.ka.policja.gov.pllub za pośrednictwem anonimowej skrzynki kontaktowej „powiadom nas”.

5 B06 F268 BA28 4 DD9 ADCA 397 B67 C49 FDC

czytaj więcej: