Knurowianin poinformował sąsiadów o domówce. Narkotyków nie będzie, darujcie sobie policję

IMG 5276

Mieszkaniec Knurowa postanowił być lojalny wobec swoich sąsiadów i poinformował ich o domówce. Słowa zawarte w liście szokują oraz śmieszą.

Dziś otrzymaliśmy zdjęcie od jednego z naszych czytelników. Po przeczytaniu listu stwierdziliśmy, że mieszkańcy jednego bloku w Knurowie, a dokładnie klatki mają bardzo lojalnego sąsiada z mieszkania nr 8. Chłopak spod "ósemki" postanowił poinformować sąsiadów, że jutro, w piątek, będzie organizował imprezę dla znajomych. 

Sąsiad mieszkający w mieszkaniu nr 8 poinformował oraz z "gury" przeprosił, że w piątek, w klatce, a dokładnie w jego mieszkaniu odbędzie się domówka, na której pojawi się dużo osób. 

Będzie alkohol, a co z narkotykami?

Mieszkaniec poinformował, że na imprezie organizowanej w jego mieszkaniu nie zabraknie alkoholu, ale zastrzegł, że nie będzie narkotyków. W liście do sąsiadów zaapelował, aby nie dzwonili oni na policję i straż miejską.

Jak wynika z informacji zawartych w liście - impreza powinna potrwać do 2-3 w nocy, aczkolwiek organizator imprezy zastrzega, że impreza może się przedłużyć - wszystko zależy od panujących nastrojów.

Kulturalne przeprosiny i prezent

Na to, że mieszkaniec spod ósemki nie posiada kultury, sąsiedzi chyba nie mogą narzekać, ponieważ w liście możemy przeczytać, że ewentualnie wyrządzone szkody zostaną naprawione, a za rzyganie przez balkon i hałasy, sąsiad przeprasza.

Mieszkańcy otrzymali w prezencie douszne nauszniki do uszu, aby sąsiedzi nie narzekali na hałas wybiegający z mieszkania nr 8. 

Co o tym myślcie? Dajcie znać w komentarzu!

List mieszkańca spod "ósemki"

czytaj więcej: