Knurowianin uzdrowił kobietę z nieuleczalnej choroby! Świadectwo oraz dowody. [WIDEO]

Wokół pastora z naszego miasta narosło wiele opinii - jedni uważają go za kontrowersyjną postać, a inni ustawiają się w kolejce, aby wyleczyć nieuleczalną chorobę. Jedno jest pewne! Tomasz Dorożała nie przestaje zadziwiać. Kilka dni temu na platformie YouTube został opublikowany materiał wideo przedstawiający świadectwo uzdrowienie kobiety.

08 B400 F0 ED69 4 F28 82 B6 6556 B1 A00 A81

Kim jest uzdrowiciel z Knurowa?

Tomasz Dorożała, to 34 letni mieszkaniec Knurowa, który jak sam twierdzi - jest legalnym pastorem, który wypędza demony, uzdrawia chorych oraz robi rzeczy paranormalne, bądź ponadnaturalne. Uzdrowiciel twierdzi, że w 2010 roku osobiście poznał Jezusa Chrystusa, a dwa lata później został wzięty do nieba, o czym szerzej opowiedział w swojej książce pt. „Potęga nieba w człowieku”.

Uzdrawia w imię Jezusa Chrystusa…

W rozmowie z knurowskim uzdrowicielem możemy dowiedzieć się, że pełni on funkcję niebiańskiego wysłannika, który głosi słowo Boże oraz uzdrawia chorych.

Tomek będziesz posłany do Polski, na Europę i na świat. Będziesz głosił moją Ewangelię i będziesz kładł ręce na ludzi, a oni będą chrzczeni Duchem Świętym i ogniem. - te słowa zdaniem Tomasza Dorożała wypowiedział w jego kierunku Jezus Chrystus.

Kolejne uzdrowienie - świadectwo

W piątek, czyli 8 października 2021 roku na platformie YouTube został opublikowany materiał wideo przedstawiający świadectwo kobiety, która została ponadnaturalnie uzdrowiona przez knurowskiego uzdrowiciela.

W dwudziestotrzyminutowym nagraniu kobieta postanowiła opowiedzieć o wydarzeniu, które miało miejsce dziewięć lat temu, czyli w 2012 roku, kiedy to na mocy imienia Jezusa Chrystusa została ponadnaturalnie uzdrowiona z nieuleczalnej choroby, jaką jest jamistość rdzenia. W opisie nagrania możemy przeczytać, iż uzdrowienie jest potwierdzone badaniami lekarskimi.


czytaj więcej:

Kasztel w Szymbarku Foto Natalia Pacana Roman

Piękne krajobrazy, majestatyczne góry - karpating zaprasza!

Bieszczadzka Stodoła Zdjęcie Główne

Poznaj całoroczne apartamenty w samym sercu Bieszczad

Zdjęcie Główne

Jura Krakowsko-Częstochowska - atrakcje dla każdego

Zdjęcie główne

Nie masz planów na weekend? Odwiedź Rabkę-Zdrój

Zrzut ekranu 2021 08 22 o 19 54 12

Knurowianin uzdrowił i oczyścił z klątw...

Zdjęcie Główne

Rejs po wielkich jeziorach mazurskich z Żeglugą Mazurską!

Dorożała

Knurowianin twierdzi, że był dwa razy w niebie,...