Knurowianin uzdrowił kobietę z nieuleczalnej choroby! Świadectwo oraz dowody. [WIDEO]

08 B400 F0 ED69 4 F28 82 B6 6556 B1 A00 A81

Wokół pastora z naszego miasta narosło wiele opinii - jedni uważają go za kontrowersyjną postać, a inni ustawiają się w kolejce, aby wyleczyć nieuleczalną chorobę. Jedno jest pewne! Tomasz Dorożała nie przestaje zadziwiać. Kilka dni temu na platformie YouTube został opublikowany materiał wideo przedstawiający świadectwo uzdrowienie kobiety.

Kim jest uzdrowiciel z Knurowa? 

Tomasz Dorożała, to 34 letni mieszkaniec Knurowa, który jak sam twierdzi - jest legalnym pastorem, który wypędza demony, uzdrawia chorych oraz robi rzeczy paranormalne, bądź ponadnaturalne. Uzdrowiciel twierdzi, że w 2010 roku osobiście poznał Jezusa Chrystusa, a dwa lata później został wzięty do nieba, o czym szerzej opowiedział w swojej książce pt. „Potęga nieba w człowieku”.

Uzdrawia w imię Jezusa Chrystusa…

W rozmowie z knurowskim uzdrowicielem możemy dowiedzieć się, że pełni on funkcję niebiańskiego wysłannika, który głosi słowo Boże oraz uzdrawia chorych.

— Tomek będziesz posłany do Polski, na Europę i na świat. Będziesz głosił moją Ewangelię i będziesz kładł ręce na ludzi, a oni będą chrzczeni Duchem Świętym i ogniem. - te słowa zdaniem Tomasza Dorożała wypowiedział w jego kierunku Jezus Chrystus. 

Kolejne uzdrowienie - świadectwo 

W piątek, czyli 8 października 2021 roku na platformie YouTube został opublikowany materiał wideo przedstawiający świadectwo kobiety, która została ponadnaturalnie uzdrowiona przez knurowskiego uzdrowiciela. 

W dwudziestotrzyminutowym nagraniu kobieta postanowiła opowiedzieć o wydarzeniu, które miało miejsce dziewięć lat temu, czyli w 2012 roku, kiedy to na mocy imienia Jezusa Chrystusa została ponadnaturalnie uzdrowiona z nieuleczalnej choroby, jaką jest jamistość rdzenia. W opisie nagrania możemy przeczytać, iż uzdrowienie jest potwierdzone badaniami lekarskimi. 


czytaj więcej:

Dorożała

Knurowianin twierdzi, że był dwa razy w niebie, a sam...

Zrzut ekranu 2021 08 22 o 19 54 12

Knurowianin uzdrowił i oczyścił z klątw kobietę. Zobacz...

E4 DABA67 21 CD 4 C99 9 C5 C 1 F8961146 A8 C

Knurowianin znów zadziwia. Uzdrawiał i wypędzał demony na...

Zrzut ekranu 2021 06 15 o 09 14 56

Wesołe miasteczko już w Knurowie. Kiedy otwarcie?

Zrzut ekranu 2021 06 1 o 10 09 32

Mażoretki przemaszerują ulicami Knurowa i rozdadzą...

Piwo

Specjalne miejsce dla młodych w Knurowie ciągle aktualne

Dworzec knurow

Rowerem na dworzec PKP w Knurowie