Knurowianin uzdrowił mężczyznę

Zrzut ekranu 2021 06 29 o 08 35 59

Kilka dni temu na mediach społecznościowych Tomasza Dorożały pojawiło się zdmumiewające nagranie wideo, które zostało zatytułowane "Natychmiastowe uzdrowienie barku"

W blisko dwuminutowym nagraniu wideo możemy posłuchać dialogu między uzdrowicielem, a uzdrowionym. Podczas spotkania mężczyznom towarzyszył przyjaciel uzdrowionego, który wypowiedział się jako świadek niesamowitego zdarzenia.

Uzdrowiony mężczyzna za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowił opowiedzieć swoje świadectwo z uzdrowienia innym.

Tomasz Dorożała: [...] Co się stało?

Hubert(Uzdrowiony): Doznałem zwichnięcia barku razem z przemieszczeniem jakiś części kości. To było 3 maja. Od tej pory mam duży problem z tą ręką - nie mogłem jej praktycznie unieść.

Tomasz Dorożała: Jak mogłeś ją wcześniej unieść?

Uzdrowiony mężczyzna pokazał na materiale wideo, jak w okresie rekonwalescencji potrafił podnieść rękę dodając, iż było to możliwe, tylko wtedy, gdy zapierał się barkiem.

Tomasz Dorożała: Dzisiaj pomodliłem się za Ciebie. Ile ta modlitwa trwała?

Hubert(uzdrowiony): pięć sekund, dziesięć sekund?

Tomasz Dorożała: Co czułeś podczas tej modlitwy?

Hubert(uzdrowiony): Najpierw czułem lekkie zaniepokojenie, czułem mrowienie w barku, czułem się niekomfortowo, bo nie jestem przyzwyczajony do tego typu rzeczy. Poczułem te mrowienie - skończyło się, skończyła się modlitwa. [...] Sam w to nie wierzę

Materiał wideo przedstawiający świadectwo uzdrowionego Huberta.


czytaj więcej: