Knurowianka zaatakowała policjantów. Sprawą zajęła się Prokuratura.

Trzydziestoczteroletnia knurowianka może spędzić za kratkami nawet trzy lata więzienia. Powód? Naruszenie nietykalności Funkcjonariuszy Policji. W skrócie? Kopanie oraz plucie policjantów.

Policja knurów

W miniony poniedziałek, czyli 1 sierpnia 2022 roku przy ul. Dworcowej w Knurowie doszło do dość nietypowej sytuacji. Oficer dyżurny KMP w Gliwicach, zaalarmował Funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Knurowie do leżącej na ziemi kobiety.

- Po dotarciu we wskazane miejsce mundurowi potwierdzili zgłoszenie. Zastali leżącą kobietę - tłumaczy oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach.

W momencie, gdy stróże prawa przystąpili do udzielenia pomocy, sytuacja diametralnie się zmieniła. Kobieta w odpowiedzi na okazaną pomoc, zaczęła pluć oraz kopać policjantów.

- Po obezwładnieniu została przewieziona i zatrzymana w policyjnym areszcie, gdzie spędziła noc. Usłyszała zarzuty prokuratorskie znieważenia oraz naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy - dodał.

Za znieważenie oraz naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy publicznych, odpowie przed sądem. Grozi jej do 3. lat pozbawienia wolności.

czytaj więcej:

Pilne knurów1

Wypadek przy Kąpielisku Leśne Zacisze. Są...

Żałoba kopalnia pniówek

Ogromna tragedia. Nie żyje chłopiec, który...

C9678701 B966 45 C6 9 F85 EF189348 A8 FF

Potrącenie pieszego na ul. Batorego. Na miejscu...

Kopalnia bielszowice

Kolejny - trzeci - wybuch metanu w kopalni JSW....

A3 E9783 E 60 D0 4 BDB BC9 F E3 E251 F5170 B

Strażacy zaalarmowani do mieszkania przy ul....

Policja Knurów

W Knurowie zatrzymano Marokańczyka podającego...

AFAEFA3 F 3 C25 437 D 9 D73 7447 BF6 FE169

Strażacy zaalarmowani na ul. Batorego. Co się...