Leśniowska zasponsorowała kubki dla Fundacji „Pomogę jak mogę”

Leśniowska

Radna Powiatu Gliwickiego, Jolanta Leśniowska zasponsorowała produkcje stu kubków dla Fundacji „Pomogę jak mogę” im. św. Matki Teresy z Kalkuty.

Radna Powiatu Gliwickiego, Jolanta Leśniowska zasponsorowała produkcje stu kubków dla Fundacji „Pomogę jak mogę” im. św. Matki Teresy z Kalkuty.

– Kubki zamierzamy ofiarować naszym darczyńcom – informuje Rajmund Russin, prezes Fundacji.

Można je także nabyć za symboliczny datek. Środki pozyskane w ten sposób przeznaczone zostaną na wsparcie leczenia Anny Kapko-Dębskiej, pracownicy Starostwa Powiatowego w Gliwicach, która traci wzrok. Choruje na chorobę neuropatia Lebera i uratować ją może jedynie drogi lek, którego koszty zakupu przekraczają możliwości jej i jej bliskich.

— Ufundowanie kubków dla fundacji "pomogę jak mogę" Im. św. Teresy z Kalkuty to nie pierwsza moja inicjatywa na rzecz tej fundacji. Teraz, mam nadzieję, że akcja pozwoli na dotarcie do wielu sponsorów oraz będzie miała szerszy wydźwięk. To z pewnością nie ostatnia moja pomoc na rzecz tej i innych fundacji, w których często uczestniczę wpłacając datki przede wszystkim na rzecz chorych dzieci, ale również ludzi dorosłych a także zwierząt. - komentuje Jolanta Leśniowska

Każdy kubek zdobią postaci biblijne – z kobietą wrzucającą symboliczną monetę do skarbony – oraz napis: „Nie mówmy, że czasy są złe, bo to my jesteśmy czasem. Bądźmy dobrzy, a czasy będą dobre”. Wszystko w ładnej, błękitno-granatowej kolorystyce na białym tle, umieszczone jest na kubkach o prostym, estetycznym kształcie.

Kubek ufundowany przez radną Jolantę Leśniowską.

Źródło; Powiat Gliwicki

czytaj więcej:

Instytut

Na Śląsku powstał Instytut Rozwoju Regionalnego. Knurów...

DSC 0378

Park NOT w Szczygłowicach wysprzątany

Podwyżka Adam Rams

Gigantyczna podwyżka wynagrodzenia prezydenta Ramsa. Ma...

Zrzut ekranu 2021 06 10 o 08 33 36

Kto zaśpiewa na festiwalu z okazji Dni Knurowa?

IMG 5139 kopia

Donat Dubiel wyróżniony tytułem Knurów-Dobre Przykłady

165304913 859973257884103 3122465503994288819 n

Twój Knurów ulubionym portalem wśród mieszkańców....

Pwik knurow

Radni chcą kontroli w miejskim PWiK w Knurowie. Komisja...