Mieszkańcy wyśmiali pomysł Urzędu Miasta. Pomnik za ok. 100 tys. zł stał się obiektem drwin

Wczoraj, czyli 4 października 2021 roku na skrzyżowaniu okrężnym krzyżującym ul. Szpitalną z ul. Kosmonautów powstał pomnik marszałka Ferdynanda Focha, który kilka tygodni temu stał się patronem tego miejsca. Informacja o postumencie zebrała łącznie kilkaset komentarzy… większość z nich jest negatywna i prześmiewcza.

554 CA47 B 7 E66 41 F5 B945 72 CBB2 AA6 AEE

Pomnik marszałka Focha hitem internetu

Postawienie postumentu francuskiego marszałka stało się hitem lokalnego internetu. Na knurowskich serwisach informacyjnych pojawiło się ponad 10 artykułów informujących o tym, że na skrzyżowaniu okrężnym u zbiegu ul. Szpitalnej i Kosmonautów powstała długowyczekiwana figurka patrona ronda.

Śmiech i złość, czyli o emocjach jakie wywołał francuski marszałek…

Informacja o umieszczeniu marszałka Ferdynanda Focha na wcześniej wspomnianym rondzie wywołała lawinę hejtu w stronę Urzędu Miejskiego w Knurowie. Osiem artykułów wywołało łącznie 564 emocjonalnych interakcji użytkowników. Pomysłodawcy nie mają powodu do radości, bowiem 198 reakcji oznacza wyśmianie, a 152 interakcji oznacza złość.

W jaki sposób mieszkańcy komentowali wczorajsze wydarzenie?

Urzeczywistnienie planów związanych z umiejscowieniem francuskiego marszałka na nowym rondzie w Knurowie było najbardziej komentowanym tematem w lokalnych mediach od długiego czasu. Wśród setki komentarzy próżno szukać tych pozytywnych, a wiele osób wypominało inne potrzeby miasta, które mogłyby zostać sfinansowane za środki włożone w figurkę marszałka Ferdynanda Focha. Jednym z pomysłów „lepszego” wykorzystania środków finansowych, które zostały przeznaczone na realizacje francuskiego marszałka, jest doświetlenie przejść dla pieszych. Pomysł doświetlenia przejść dla pieszych „polajkowało” 60 innych internautów.

czytaj więcej:

Baby Trend

Targi Dziecięce babyTrends już w ten weekend. Ogromne rabaty

Studniówka ZSZ nr 2 w Knurowie

Piękne kobiety i przystojni mężczyźni na...

Mera - otwarcie

Wielkie otwarcie Centrum Architektury Ogrodowej Mera Garden

Zrzut ekranu 2021 05 31 o 07 41 47

Dziś znów bez prądu

Bogan Lesniowski

Haldex S.A. dla pacjentów oddziału covidowego

Próg spowalniający

Drogowy bubel na ul. Ziętka poprawiony

Starostwo

Opłatomat w Starostwie Powiatowym w Gliwicach