Naszemu dziennikarzowi grożono piłą mechaniczną. Napastnik wtargnął do biura

Pracownik wykonujący usługę na zlecenie Urzędu Miasta w Knurowie groził naszemu dziennikarzowi piłą mechaniczną. Agresywny mężczyzna wtargnął do budynku, gdzie pracuje nasz dziennikarz. Powodem agresji był wpis dotyczący wycinki drzewa przy ul. Puszkina.

3 AF10328 CB86 4672 9 FC4 72 D31 CEFB359

Dzisiaj przy ul. Puszkina w Knurowie trwała wycinka drzewa będącego w złym stanie. Usługę wycięcia wykonywała firma na zlecenie Urzędu Miasta. Podczas prowadzonych prac, do pracowników podszedł nasz dziennikarz Dominik Borczyk, który zapytał o możliwość wykonania fotografii i zamieszczenia na portalu informacyjnym informacji o trwającej wycince. Jeden z mężczyzn wyraził zgodę na sfotografowanie pod warunkiem, iż w opisie nie pojawi się nic negatywnego. Pracownik stanowczo zagroził, że jak pojawi się negatywny wpis, to znajdzie naszego dziennikarza i przyjdzie z piłą mechaniczną.

Napastnik wtargnął do biura. Wcześniej groził dziennikarzowi

Na portalu informacyjnym Twój Knurów została zamieszczona fotografia przedstawiająca proces wycięcia drzewa zlokalizowanego w rejonie ul. Puszkina w Knurowie.

- Przy ul. Puszkina w Knurowie trwa wycinka drzewa, które jest w złym stanie - napisał Dominik Borczyk na portalu Twój Knurów

Dwie godziny po publikacji wpisu dot. trwającej wycinki w budynku, gdzie na codzień pracuje nasz dziennikarz pojawił się agresywny pracownik wykonujący pracę na zlecenie Urzędu Miasta w Knurowie. Z relacji sprzątaczki wynika, że mężczyzna był bardzo agresywny i poszukiwał autora tekstu. Wizyta w miejscu pracy była poprzedzona rozmową telefoniczną podczas, której mężczyzna bezskutecznie próbował dowiedzieć się, gdzie znajduje się nasz dziennikarz.

Cenzura w Knurowie. Urzędnik zablokował mieszkańca na oficjalnej stronie

Warto nadmienić, iż kilka dni temu na oficjalnej stronie Urzędu Miasta w Knurowie jeden z urzędników postanowił zablokować mieszkańca naszego miasta, bo ten zwrócił uwagę na błędna formę odmiany rzeczownika miś. Urzędnik po sugestii mieszkańca zmienił błędnie napisane słowo, a mieszkańca, który zasugerował poprawną formę zablokował. Tak wygląda wolność słowa w Knurowie.

czytaj więcej:

Pilne knurów nowe

Pożar na ul. Lotników w Knurowie. Nocny alarm OSP

EB6400 E6 ABAA 42 C1 8163 AB2395 C07 E9 D

Śmigłowiec LPR wylądował na osiedlu Wojska...

Straż Knurów

Strażacy zaalarmowani na ul. Targową w Knurowie.

Straż knurów, jrg knurów

Wszystkie służby ratunkowe na ul. Kosmonautów.

Szczyglowice 04 fot dawid lach

Pożar na Ruchu "Szczygłowice. Służby w drodze

Gov.pl

Knurów: Do stawu wpadł samochód osobowy

3 CE1 FA43 6 EE5 44 DC AE9 A D839 A843 A934

Strażacy zaalarmowani w pobliże cmentarza w...