Nielegalne wysypisko śmieci tworzy się w centrum Knurowa.

W związku z ostatnimi podwyżkami cen wywozu odpadów komunalnych, nielegalne wysypiska śmieci na terenie naszego miasta powoli stają się codziennością. Urząd Miasta uważa, że nic na ten temat nie wie - musielibyśmy to sprawdzić - dodają.

Na terenie naszego miasta, tuż obok komendy Straży Miejskiej w Knurowie możemy zaobserwować tworzące się nielegalne wysypisko śmieci, gdzie zwożone są szerokopojęte odpady. Na terenie nielegalnego składowiska odpadów możemy zaobserwować opony, odpady komunalne, resztki żywności, butelki plastikowe, szklane oraz wiele innych odpadów.

Problem zauważył również jeden z samorządowców zasiadających w radzie naszego miasta.

— Otrzymałem od jednego z mieszkańców Knurowa bardzo niepokojącą informację na temat nielegalnego składowiska odpadów w Knurowie. W najbliższym czasie będziemy interweniować w tej sprawie... - napisał w mediach społecznościowych Maciej Kandzior, lider klubu radnych, Inicjatywa dla Knurowa

Pracownik Referatu ds. Odpadów Komunalnych Urzędu Miejskiego w Knurowie zapytany o narastający problem dotyczący nielegalnego wysypiska w centrum naszego miasta zlokalizowanego w sąsiedztwie komendy Straży Miejskiej stwierdził, że nic na ten temat nie wie i musiałby to dopiero sprawdzić.

- Musielibyśmy to sprawdzić - poinformował Urząd Miejski w Knurowie

czytaj więcej:

Pre Zero na otwarcie

Knurów: Wywóz śmieci wzrośnie o kilkadziesiąt...

Wielkogabaryty

Wywóz odpadów wielkogabarytowych - harmonogram

FD1 AF364 1536 460 E A9 E6 5 F596 FC3 A844

W Knurowie powstanie kolejny pomnik? Odpowiada...

FFF897 E0 630 E 43 EB 992 E 26 F230 A4 FF6 D

Premier, Mateusz Morawiecki przyznał wsparcie...

Zrzut ekranu 2021 06 7 o 10 27 03

100% ankietowanych nie chce pomnika Focha

Ratusz knurow pl

Dyżury Radnych w Knurowie

Dworek na jezykach

Mieszkańcy Szczygłowic mają dość syfu?