Otwarto najnowocześniejszą myjnie samochodową w Knurowie

IMG 2403

Najnowocześniejsza bezdotykowa myjnia samochodowa w Knurowie już na dobre rozpoczęła swoją działalność.

Klienci bezobsługowej myjni samochodowej mogą skorzystać z sześciu dobrze wyposażonych stanowisk do mycia samochodów. Myjnia oferuje kilka trybów mycia pojazdu, a na szczególną uwagę zasługuje gęsta piana. 50 sekund pracy urządzenia kosztuje 1 zł.

Dla klientów nie posiadających gotówki właściciel przewidział płatność kartą. W centrum myjni znajduje się również urządzenie do wymiany banknotów na monety.

Klienci myjni będą mogli również skorzystać z czterech stanowisk do odkurzania wnętrz pojazdów. Już niebawem na terenie myjni pojawią się specjalistyczne maszyny do pobierania nawilżanych chusteczek, uzupełnienia płynu do spryskiwaczy czy urządzenie z czernidłem bądź z zapachami przeznaczonymi dla pojazdów.

Warto dodać, że na terenie myjni stanął wielki masz z flagą Polski. Mieczysław Gołąb, właściciel myjni powiedział nam, że fundamenty pod maszt zostały wylane jako pierwsze podczas inwestycji.

W rozmowie z właścicielem dowiadujemy się, że głównym wykonawcą była jego firma Domrok, która wykonała konstrukcje, oświetlenie oraz przygotowała teren pod inwestycje. Za wyposażenie myjni odpowiedzialna była firma redconst.

Na bezdotykowej myjni samochodowej klienci korzystają tylko i wyłącznie z najnowocześniejszych preparatów do mycia pojazdów. Warto również dodać, że jest to już kolejna bezdotykowa myjnia samochodowa, która należy do właściciela firmy Domrok.

Przypomnijmy, że pan Mieczysław Gołąb, właściciel myjni jest, także prezesem BKS Concordia Knurów.

czytaj dyskusję

czytaj więcej: