Otwarto najnowocześniejszą myjnie samochodową w Knurowie

Najnowocześniejsza bezdotykowa myjnia samochodowa w Knurowie już na dobre rozpoczęła swoją działalność.

IMG 2403

Klienci bezobsługowej myjni samochodowej mogą skorzystać z sześciu dobrze wyposażonych stanowisk do mycia samochodów. Myjnia oferuje kilka trybów mycia pojazdu, a na szczególną uwagę zasługuje gęsta piana. 50 sekund pracy urządzenia kosztuje 1 zł.

Dla klientów nie posiadających gotówki właściciel przewidział płatność kartą. W centrum myjni znajduje się również urządzenie do wymiany banknotów na monety.

Klienci myjni będą mogli również skorzystać z czterech stanowisk do odkurzania wnętrz pojazdów. Już niebawem na terenie myjni pojawią się specjalistyczne maszyny do pobierania nawilżanych chusteczek, uzupełnienia płynu do spryskiwaczy czy urządzenie z czernidłem bądź z zapachami przeznaczonymi dla pojazdów.

Warto dodać, że na terenie myjni stanął wielki masz z flagą Polski. Mieczysław Gołąb, właściciel myjni powiedział nam, że fundamenty pod maszt zostały wylane jako pierwsze podczas inwestycji.

W rozmowie z właścicielem dowiadujemy się, że głównym wykonawcą była jego firma Domrok, która wykonała konstrukcje, oświetlenie oraz przygotowała teren pod inwestycje. Za wyposażenie myjni odpowiedzialna była firma redconst.

Na bezdotykowej myjni samochodowej klienci korzystają tylko i wyłącznie z najnowocześniejszych preparatów do mycia pojazdów. Warto również dodać, że jest to już kolejna bezdotykowa myjnia samochodowa, która należy do właściciela firmy Domrok.

Przypomnijmy, że pan Mieczysław Gołąb, właściciel myjni jest, także prezesem BKS Concordia Knurów.

czytaj więcej:

PWiK w Knurowie - woda knurów

Prezes miejskiej spółki PWiK w Knurowie zarabia...

Bumar Łabędy

Spektakularny upadek śląskiego zakładu...

Górnicy Knurów

Górnicy z Knurowa protestowali pod siedzibą...

knurów

Najdroższe ulice w Knurowie. Sprawdź, wykaz ulic

Zrzut ekranu 2021 06 7 o 14 17 08

Dni Knurowa się odbędą. Sprawdź plan imprezy

Zrzut ekranu 2021 05 19 o 09 26 08

Autobusem do Rybnika. Czy Knurów uzyska...

Szpital Knurów

Ile osób zaszczepił Szpital w Knurowie