Paweł Rostkowski został radnym Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego

Zarząd Województwa Śląskiego zatwierdził listy nowych radnych Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego. W nowo wybranym organie opiniotwórczym znalazł się przedstawiciel Knurowa.

Paweł Rostkowski
Paweł Rostkowski Knurów

Paweł Rostkowski, który do niedawna należał do Forum Młodzieży Powiatu Gliwickiego, został nominowany na radnego Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego w Katowicach.

- Bardzo się cieszę, że zostałem wybrany na radnego Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego na dwuletnią kadencję. Mam ogromną chęć współpracy z nowymi koleżankami i kolegami radnymi na rzecz dzieci i młodzieży z województwa Śląskiego. Tak jak do tej pory będę działał na rzecz naszej knurowskiej młodzieży, chce by Nasz głos był słyszany również w Sejmiku - zaznacza Paweł Rostkowski z Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego

Knurowianin został radnym MSWŚ

Dwudziestolatek dał się poznać mieszkańcom naszego miasta, jako twórca petycji skierowanej do prezydenta Adama Ramsa w sprawie utworzenia specjalnego miejsca dla młodzieży na terenie Gminy Knurów.

- Osobiście będę starał się o kształtowanie poczucia odpowiedzialności obywatelskiej pośród młodych osób i organizację różnych programów z obszaru sportu, nauki oraz kultury dla środowisk młodzieżowych - dodaje Paweł Rostkowski

Kim jest Paweł Rostowski?

Paweł Rostkowski urodził się 12 stycznia 2002 roku w Knurowie. Jest absolwentem Liceum Ogólnokształcącego im. Ignacego Jana Paderewskiego w Knurowie, a aktualnie studiuję politologię na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Paweł Rostkowski jest członkiem stowarzyszenie Zmieniamy Knurów, a w przeszłości należał do Forum Młodzieży Powiatu Gliwickiego.

czytaj więcej:

Xd

Miasto chce sprzedać działkę przy ul....

6 EB47 A95 BE3 F 4518 ADD3 8 E2407690 CF3

Paweł Rostkowski został Wiceprzewodniczącym...

F4 D01 DED 8646 4 BDE 8598 8237 B6607972

Skuteczna interpelacja radnego. Na osiedlu...

Aneta Nowak

Aneta Nowak zapowiada ewentualny start w...

Smieci

Przyjąłeś uchodźców wojennych pod swój dach w...

4 B08866 F 5 DAF 4 D46 B6 BD 87 DB3 DB05 F81

Knurów ma przerąbane

A98 BA9 EA 397 F 46 D9 81 AF 22 F3 D8249786

Adam Rams wystawił na sprzedaż teren obok parku...