PILNE: Zaginęła 14 letnia Klaudia z Gierałtowic. Udostępnij

W mediach społecznościowych pojawiła się informacja o zaginięciu 14 letniej dziewczyny z Gierałtowic. Z ustaleń wynika, że wczoraj, czyli 18 listopada 2021 roku Klaudia wyszła do szkoły, ale do niej nie dotarła.

Dominik Borczyk
Pilne knurów1

W środę, czyli 18 listopada 2021 roku 14-letnia Klaudia z Gierałtowic wyszła do szkoły, ale do niej nie dotarła. Z ustaleń wynika, że 14-latka przebywa w towarzystwie koleżanki Zuzi, a ostatnie logowanie miało miejsce ok. godziny 2:00 w stolicy woj. dolnośląskiego.

Niestety na chwilę obecną nie wiadomo, czy to Wrocław był miejscem docelowym czy pojechały do Świnoujścia. Sprawa jest na tyle poważna, gdyż miały spotkać się z osobami poznanymi na Facebooku.W imieniu zrozpaczonej rodziny proszę o Waszą pomoc w poszukiwaniach .RYSOPIS Włosy ciemny blond, proste, za ramiona .Oczy zieloneKrępej budowy ciała - czytamy na stronie Gdziekolwiek jesteś

Rysopis:

14 letnia Klaudia ubrana była w zimową kurtkę z kapturem obszytym ciemno szarym futrem, ciemne jeansy. W chwili wyjścia z domu miała przy sobie czarną skórzaną torbę szkolną.

czytaj więcej:

Szpital Knurów

Knurów: Pomoc medyczna w nagłych wypadkach....

Baby Trend

Targi Dziecięce babyTrends już w ten weekend. Ogromne rabaty

Mera - otwarcie

Wielkie otwarcie Centrum Architektury Ogrodowej Mera Garden

Zrzut ekranu 2021 06 7 o 14 17 08

Dni Knurowa się odbędą. Sprawdź plan imprezy

Zrzut ekranu 2021 05 31 o 07 41 47

Dziś znów bez prądu

Szpital Knurów

Ile osób zaszczepił Szpital w Knurowie

Toaleta knuriw

Mieszkańcy oburzeni ciągłą niedostępnością...