Podczas mszy w Gliwicach-Bojkowie zdarzyły się cuda. W te miejsce przybywają setki wiernych

Od kilku lat do kościoła pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Gliwicach-Bojkowie przybywają tłumy wiernych, a wśród nich wiele nieuleczalnie chorych osób, które za wstawiennictwem modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie wypraszają niebiańskie łaski.

90050332 101890804793562 2539130836570079232 n

W ubiegły czwartek, czyli 14 października 2021 roku setki wiernych wzięło udział w mszy świętej z modlitwą o uzdrowienie, którą w kościele pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Gliwicach-Bojkowie po raz kolejny odprawił krakowski franciszkanin i rekolekcjonista - ojciec Teodor Knapczyk, który od ponad dziesięciu lat posługuje modlitwą wstawienniczą o uzdrowienie chorych i uwolnienie opętanych.

Mimo tego, iż msza święta o uzdrowienie i uwolnienie z krakowskim misjonarzem ludowym trwa ponad dwie godziny, to do kościoła w Gliwicach-Bojkowie przybywają setki wiernych nie tylko z naszego regionu, ale również z wielu stron naszego kraju oraz z zagranicy. W modlitwach uczestniczą osoby niepełnosprawne, poważnie chore oraz z szerokopojętymi problemami natury psychicznej, które liczą na cudowne uzdrowienie.

Duchowni często przytaczają słowa Ewangelii: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię" (Mt 11,28) podkreślając, że to właśnie my mamy znaleźć czas dla Boga, gdyż Bóg nas zaprasza i ma dla nas czas.

- Podczas Eucharystii Jezus uwalnia nas od zła, od chorób, uzdrawia, niesie Boże Miłosierdzie, przepędza złe duchy, my zaś powinniśmy oderwać się od problemów, lęków i niepokojów, wielbić Boga i z wiarą dziękować za łaski, jakie otrzymamy, mówił kaznodzieja - czytamy na stronie OFM Kraków

Świadectwa cudownie uzdrowionych

Od ponad dziesięciu lat prowadzone są zapisy świadectw osób cudownie uzdrowionych, które dzięki uczestnictwu w mszy z modlitwą o uzdrowienie wyprosili Boże Łaski.

- Mam na imię Grażyna, lat 48, mieszkam w Gliwicach. Doznałam łaski uzdrowienia z przewlekłego bólu kręgosłupa lędźwiowego po Mszy Świętej Uzdrowienia Chorych, która była odprawiona w tym kościele. Nie czuję bólu, jestem silniejsza i sprawniejsza – Grażyna

Kolejne msza z modlitwą o uzdrowienie

Następna msza z modlitwą o uzdrowienie z udziałem ojca Teodora Knapczyka odbędzie się 18 listopada 2021 roku o godzinie 18:00 oraz 9 grudnia 2021 roku o godzinie 18:00 w kościele pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Gliwicach-Bojkowie.

czytaj więcej:

90050332 101890804793562 2539130836570079232 n

Podczas mszy w Gliwicach-Bojkowie zdarzyły...

Zamek Krasiczyn

Zamek w Krasiczynie. Perła renesansu w Polsce zaprasza!

Sanok

Wycieczka w Bieszczady? Przystań w Sanoku!

Gorlice fot Natalia Pacana Roman

Gorlice – niepisana stolica Beskidu Niskiego

Zdjęcie Główne

Poznaj fascynujący świat Papugarni Carmen w Katowicach

Zdjęcie główne

Odkrywaj skarby województwa świętokrzyskiego

Baby Trend

Targi Dziecięce babyTrends już w ten weekend. Ogromne rabaty