Policjanci z Knurowa uratowali życie starszemu mężczyźnie. Zobaczcie szczegóły

Policjanci z Komisariatu Policji w Knurowie spisali się na medal! Bez chwili zawahania ruszyli na pomoc starszemu mężczyźnie i rozpoczęli resuscytację krążeniowo-oddechową

policja warmińsko-mazursa/ fot. poglądowe
32 181035

We wtorek, 23 listopada 2021 roku w centrum naszego miasta, rutynowe działania funkcjonariuszy policji zostały przerwane przez roztrzęsioną, młodą kobietę, która podbiegła do policjantów prosząc o pomoc w ratowaniu swojego nieprzytomnego ojca. Z informacji przekazanych przez Biuro Prasowe Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach wynika, że leżący na ziemi mężczyzna nie oddychał, a jego tętno było mało wyczuwalne.

Policjanci spisali się na medal

Funkcjonariusze policji musieli przerwać czynności dotyczące pouczania sprawcy niewielkiego wykroczenia, aby ruszyć na pomoc nieprzytomnemu mężczyźnie. Policjanci z Komisariatu Policji w Knurowie natychmiast podjęli resuscytację krążeniowo-oddechową oraz pilnie wezwali zespół ratownictwa medycznego na miejsce zdarzenia. Mężczyzna może dziękować policjantom, bowiem dzięki szybkiemu i zdecydowanemu działaniu, już w trakcie prowadzonej resuscytacji krążeniowo-oddechowej nieprzytomny mężczyzna odzyskał podstawowe funkcje życiowe. Na miejsce przybyło pogotowie, która zabrało starszego mężczyznę do pobliskiego szpitala.

czytaj więcej:

Policja Knurów

Knurów: Zaatakowano policjantów na ul....

LPR

PILNE: Wypadek na A1 w Knurowie. Na miejscu...

Policja

W wigilię policja zatrzymała pijanego...

E4 A9618 B 7 A2 B 4 D45 9346 59 AD51990570

Działania służb na osiedlu 1000-lecia. Co się...

F4 CD64 AC BAEC 4 B7 A A78 A 960 AE710 E7 F1

Uszkodzony gazociąg na osiedlu Wojska...

Policjaaa

11-latek z Knurowa został pobity przez dwóch...

Zrzut ekranu 2021 04 26 o 08 33 10

Wojskowe śmigłowce pojawią się nad Knurowem