Poszukiwany jest świadek zdarzenia drogowego przy ul. Kosmonautów. "Uderzył w samochód i odjechał"

Na skrzyżowaniu ulic: Mieszka I oraz Kosmonautów doszło do kolizji. Nieznanej tożsamości kierowca wjechał w stojącego tam fiata punto i uciekł z miejsca zdarzenia. Zdarzenie zostało nagrane przez kamery monitoringu miejskiego. Sprawa zostanie zgłoszona na policję.

Do zdarzenia doszło w nocy z 5 na 6 lipca na skrzyżowaniu ulic Kosmonautów i Mieszka I. Nieznany sprawca zderzył się z samochodem marki Fiat punto i odjechał z miejsca kolizji.

- Żona usłyszała huk, ale gdy wyszła do okna nikogo tam nie było. Nie wpadliśmy na pomysł, że ktoś mógł wjechać w nasze auto na parkingu - wyjaśnia właściciel uszkodzonego samochodu.

Kierowca w trakcie kolizji wjechał także w znak drogowy, stojący obok ścieżki rowerowej. Na szczęście w godzinach nocnych nikt tam nim nie przechodził. Jak mówi nam właściciel samochodu, kierowcę uchwyciły kamery ze skrzyżowania i Banku PKO, który mieści się naprzeciwko miejsca zdarzenia.

Osoby, które były świadkiem zdarzenia, proszone są o kontakt z właścicielem samochodu pod numerem telefonu: 796 104 895.

czytaj więcej:

LPR

Śmigłowiec LRP lądował przy ul. Niepodległości....

Szpital Knurów

Knurów: Pomoc medyczna w nagłych wypadkach....

Baby Trend

Targi Dziecięce babyTrends już w ten weekend. Ogromne rabaty

Mera - otwarcie

Wielkie otwarcie Centrum Architektury Ogrodowej Mera Garden

Zrzut ekranu 2021 05 31 o 07 41 47

Dziś znów bez prądu

Szpital Knurów

Ile osób zaszczepił Szpital w Knurowie

Toaleta knuriw

Mieszkańcy oburzeni ciągłą niedostępnością...