Potworna tragedia w Knurowie. Z okna wypadł chłopiec. Na miejscu śmigłowiec LPR

Do poważnego wypadku doszło przy ul. Lotników 12 w Knurowie. Na miejsce zaalarmowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

ARC
LPR

Dzisiaj, czyli w czwartek, 28 kwietnia, o godzinie 16:23 z czwartego piętra wypadł dwunastoletni chłopiec. Na miejscu zdarzenia natychmiast pojawiły się powiadomione o tragicznym wypadku służby ratunkowe.

Knurów: Poważny wypadek na osiedlu Wojska Polskiego

Informację o wstrząsającym zdarzeniu potwierdził nam kpt. Damian Dudek z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gliwicach.

- Nasze stanowisko dowodzenia otrzymało informację o dwunastoletnim chłopcu, który wypadł z okna znajdującego się na czwartym piętrze budynku wielorodzinnego. Poszkodowanym zaopiekowali się ratownicy medyczni. Straż pożarna zabezpiecza lądowisko dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na obecną chwilę nie wiemy w jakim stanie zdrowia jest chłopiec - mówi w rozmowie z portalem Twój Knurów, kpt. Damian Dudek

Na miejscu pomagają również strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Knurowie oraz funkcjonariusze Komisariatu Policji w Knurowie.

czytaj więcej:

23 B9 BF81 EA76 4241 8698 5 C513900 B3 C8

Silny wstrząs w Knurowie. Górnicy są bezpieczni.

B3882 D12 9 E37 468 D 8496 90 CDCF3144 B6

Wypadek z udziałem motocyklisty na ul....

LPR

Poważny wypadek w Bojkowie obok Knurowa. Leci...

ZSZ nr 2 w Knurowie

Bomba w ZSZ nr 2 w Knurowie? Na miejscu służby...

Policja

Chcesz wstąpić do policji? Przeczytaj nasz...

Straż knurów, jrg knurów

Strażacy zaalarmowani na ul. 1-go Maja 64. Co...

Policja

Zgon na ul. 1-go maja w Knurowie. Na miejscu...