Prezydent może podziękować radnym. Otrzymał gigantyczną podwyżkę wynagrodzenia

18,4 tysięcy złotych - tyle wynosi nowa pensja Adama Ramsa. Oznacza to, że prezydent naszego miasta otrzymał podwyżkę w wysokości blisko 7 tysięcy złotych, co ważne - z wyrównaniem od sierpnia bieżącego roku.

knurów.pl
Rams

Dzisiaj, czyli 17 listopada 2021 roku w Ratuszu Miejskim w Knurowie odbyło się posiedzenie radnych, którzy podjęli decyzję o przyznaniu podwyżki prezydentowi naszego miasta z wyrównaniem od sierpnia bieżącego roku. Oznacza to, że Adam Rams otrzymał podwyżkę w wysokości 6866,1 w porównaniu z rokiem ubiegłym. Jego nowa pensja wynosi 18 486 złotych.

Gigantyczna podwyżka dla prezydenta Adama Ramsa

W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Knurowie mogliśmy już wcześniej zobaczyć projekt uchwały dotyczący ustalenia wynagrodzenia dla Prezydenta Miasta Knurów, który zakłada maksymalne wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 10 770 zł, maksymalny poziom dodatku funkcyjnego, który wynosi 3 450 zł oraz dodatek specjalny w wysokości 30% łącznie wynagrodzenia zasadniczego i dodatku funkcyjnego, który wynosi 4 266 zł. Oznacza to, że łączna kwota jaką Adam Rams otrzyma z tytułu pełnienia funkcji prezydenta będzie wynosić 18 tysięcy 486 złotych.

Wyrównanie od sierpnia...

Adam Rams otrzyma wyrównanie zarobków od sierpnia bieżącego roku, ponieważ §3 zakłada, że uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia z mocą obowiązującą od dnia 1 sierpnia 2021 r. Oznacza to, że mimo podwyżki prezydent Adam Rams będzie otrzyma kilkanaście tysięcy złotych wyrównania.

Radni podjęli decyzję

Ostateczną decyzję o przyznaniu podwyżki, równoznacznej z uchwaleniem projektu dotyczącego ustalenia wynagrodzenia dla Prezydenta Miasta Knurów podjęli knurowscy radni podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta Knurów Knurów, która odbyła się w Ratuszu Miejskim w Knurowie.

czytaj więcej:

Podwyżka Adam Rams

Gigantyczna podwyżka wynagrodzenia prezydenta...

Zrzut ekranu 2021 06 7 o 11 54 36

Strajk pielęgniarek w Szpitalu w Knurowie

Zrzut ekranu 2021 06 7 o 10 27 03

100% ankietowanych nie chce pomnika Focha

Dziedzic

Tłumy kibiców maszerowało ulicami Knurowa. O co...

Wielkogabaryty

Wywóz odpadów wielkogabarytowych - harmonogram

Dworcowa

Brak przejścia dla pieszych na ul. Dworcowej....

Śmieci knurow

Zaśmiecają las przy ul. Rakoniewskiego w Knurowie