Prezydent Rams znów pod medialnym ostrzałem?

Adam rams 03b

Administrator jednego z knurowskich portali informacyjnych w Knurowie, w związku z awansem Durkacza na Igrzyska Olimpijskie w Tokio postanowił wywrzeć presje na prezydencie miasta Knurów. Prezes Bokserskiego Klubu Sportowego Concordia apeluje o stanowcze zakończenie negatywnych wypowiedzi i hejtu wobec władz gminy Knurów.

Prezes BKS dziękuje i apeluje

Prezes Bokserskiego Klubu Sportowego Concordia, Mieczysław Gołąb, w związku z awansem Damiana Durkacza na Igrzyska Olimpijskie w Tokio, postanowił za pośrednictwem mediów społecznościowych podziękować kibicom za wsparcie i doping, jednocześnie apelując o zakończenie hejtu wobec miasta.

– [...] Jednocześnie bardzo proszę i apeluję o zaprzestanie Wszystkich negatywnych wypowiedzi i hejtu wobec Władz miasta Knurów, ponieważ może to zaszkodzić samemu Damianowi, całemu Klubowi, Zarządowi BKS CONCORDIA KNURÓW, jak również mi - pisze Mieczysław Gołąb

O co chodzi?

Na jednym lokalnym portalu informacyjnym administrator zamieścił artykuł pt.: 12 tys za złoto olimpijskie, to dużo...?

Artykuł dotyczył awansu Durkacza na Igrzyska Olimpijskie w Tokio, aczkolwiek cel wpisu był inny -  miał wywołać falę negatywnych komentarz pod adresem Urzędu Miasta Knurów. Autorowi wpisu się udało, ponieważ postanowił porównać nagrodę pieniężną oraz rzeczową, którą ufundował dla Damiana Durkacza, Polski Związek Bokserski do nagrody, którą chce przyznać Miasto Knurów. 

Już kolejny raz, na wyżej wspomnianym portalu informacyjnym za sprawą opublikowania wizerunku, "do tablicy" został przywołany prezydent miasta Knurów, Adam Rams, któremu autor kontrowersyjnego wpisu  zasugerował przeprosiny oraz "zreflektowanie" pytając czy bycie gospodarzem miasta polega na fotografowaniu się czy działaniu, realnej pomocy i docenienia kogoś za jego lata pracy?

A, Wy co o tym myślicie?

Zdj: AdamRams.pl


czytaj więcej: