Psychol Knurowa - wiemy co oznaczał tajemniczy ciąg liczb

Psychol z knurowa

Czytelnik Twój Knurów pomógł rozwiązać zagadkę pozostawioną przez Psychola z Knurowa.

Dwa dni temu opublikowaliśmy materiał przypominający o tajemniczej postaci z Knurowa poddając pod wątpliwość istnienie tzw. psychola z Knurowa. Po publikacji naszego artykułu skontaktował się z nami młody czytelnik, który na bieżąco śledził podobną sprawę, jaką był klauna z Koszalina.

- Internetowy projekt z Koszalina bardzo przypomina sytuacje z Knurowa. Psychol posługuje się Szyfrem Cezara, tyle że troszkę bardziej skomplikowanym, bo zawiera znaki interpunkcyjne oraz litery połączone z cyframi, co rzadko zdarza się przy tego typu szyfrach. - informuje nasz czytelnik.

Ile osób zaszczepił Szpital w Knurowie?

Przypomnijmy o co chodzi z Psycholem z Knurowa

Na początku marca na łamach naszego portalu ukazał się filmik przedstawiający tajemniczego mężczyznę trzymającego w jednej ręce lalkę, a w drugiej siekierę. Postać do złudzenia przypominała scenariusz znany nam z amerykańskich horrorów.

Tajemnicze wideo - ostatnia aktywność

13 marca na YouTube pojawiło się tajemnicze sześciosekundowe nagranie opublikowane przez kanał Psychol z Knurowa, które przedstawia tajemniczą postać w masce z lalką w ręce oraz nożem. W opisie kanału możemy przeczytać, iż są to tylko żarty, ale uwagę przykuwa tajemniczy ciąg liczb i liter.

Skąd tyle patroli policji na ulicach Knurowa-Szczygłowic? Wyjaśnienie

Tajemniczy kod przekazany przez Psychola z Knurowa?

W opisie kanału możemy zaobserwować tajemniczy ciąg liczb, znaków interpunkcyjnych oraz liter. Zdaniem internautów jest to szyfr Cezara, czyli jedna z najprostszych technik szyfrowania. Jest to rodzaj szyfru podstawieniowego, w którym każda litera tekstu jawnego zastępowana jest inną, oddaloną od niej o stałą liczbę pozycji w alfabecie, literą, przy czym kierunek zamiany musi być zachowany.

Zgrzyt w radzie miasta. Nocna kłótnia wiceprzewodniczącego rady miasta Knurow. O co chodziło?

Co oznacza kod - 26LW4MFL8.A.PrL1.FKR21BP.V17LH ?

- Wystarczy, że w rozszyfrowywaniu kodu zastosujemy potrójne przesunięcie, a numer liczby zamienimy na literę alfabetu odpowiednią do cyfry. Znaki interpunkcyjne w tym przypadku oznaczać będą spacje. Klaun z Koszalina zastosował podobną metodę, tyle że bez utrudnień. - dodaje czytelnik
26LW4MFL8.A.PrL1.FKR21BP.V17LH - witajcie . w . moim . chorym . snie

Ostatnia aktywność Psychola z Knurowa wskazuje, iż jego chory sen skończył się 13 marca, gdy ostani raz opublikował swoje treści na kanale YouTube. Do dnia dzisiejszego tajemnicza postać nie wykazała aktywności w internecie.

Znów ktoś celowo niszczy samochody w Knurowie. Szczegóły

czytaj więcej:

90050332 101890804793562 2539130836570079232 n

Podczas mszy w Gliwicach-Bojkowie zdarzyły się cuda. W te...

90050332 101890804793562 2539130836570079232 n

Podczas mszy w Gliwicach-Bojkowie zdarzyły się cuda. W te...

Straz pozarna

Płonęło wysypisko PreZero w Knurowie

Basen zacisze

Basen Zacisze - czy i kiedy zostanie otwarty?

IMG 4381

647 osób popiera utworzenia plaży w mieście na placu...

IMG 4381

Plaża w centrum miasta na placu 700-lecia w Knurowie....

Serce TK

W Knurowie mamy już 4 pojemniki "serca" na nakrętki