Psychol z Knurowa - tajemnicy ciąg dalszy

Psychol z knurowa

Ciąg dalszy zagadki związanej z tajemniczą postacią z Knurowa

Na początku marca na łamach naszego portalu ukazał się filmik przedstawiający tajemniczego mężczyznę trzymającego w jednej ręce lalkę, a w drugiej siekierę. Postać do złudzenia przypominała scenariusz znany nam z amerykańskich horrorów.

Sprawa mężczyzny przebranego w białą maskę wywołała wiele kontrowersji wśród lokalnej społeczności oraz w ogólnopolskich mediach. Materiał opublikowany na naszych łamach zainteresował ogólnopolskie media takie, jak Polsat, Fakt24, AntyRadio oraz TVS.

Powszechny Punkt Szczepień w Knurowie zaczyna zapisy na szczepionkę przeciw COVID-19.

Po publikacji nagrania skontaktowaliśmy się w tej sprawie z rzecznikiem Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach, który poinformował nas, że do Komisariatu Policji w Knurowie nie wpłynęło żadne zgłoszenie dot. dziwnego incydentu na obrzeżach naszego miasta, co mogło świadczyć, iż nagranie zostało wyreżyserowane, a celem było wywołanie kontrowersji wśród lokalnej społeczności, bądź rozsławienie internetowego pranku.

Sprawie przyjrzeli się internetowi twórcy w serwisie YouTube

Sprawę tajemniczej postaci z Knurowa komentowało wiele internetowych twórców specjalizujących się, w nagrywaniu tajemniczych treści, które wzbudzają kontrowersje wśród internautów. Internauci zauważyli, że psychol z Knurowa założył konto w serwisie Instagram, które w ciągu kilku dni zdobyło kilka tysięcy fanów. Twórca konta po kilku dniach postanowił je skasować.

Zgrzyt w Radzie Miasta Knurów. Mieszkańcy zniesmaczeni. O co poszło?

Tajemnicze wideo - ostatnia aktywność

13 marca na YouTube pojawiło się tajemnicze sześciosekundowe nagranie opublikowane przez kanał Psychol z Knurowa, które przedstawia tajemniczą postać w masce z lalką w ręce oraz nożem. W opisie kanału możemy przeczytać, iż są to tylko żarty, ale uwagę przykuwa tajemniczy ciąg liczb i liter.

Co oznacza tajemniczy kod przekazany przez Psychola z Knurowa?

W opisie kanału możemy zaobserwować tajemniczy ciąg liczb, znaków interpunkcyjnych oraz liter. Zdaniem internautów jest to szyfr Cezara, czyli jedna z najprostszych technik szyfrowania. Jest to rodzaj szyfru podstawieniowego, w którym każda litera tekstu jawnego zastępowana jest inną, oddaloną od niej o stałą liczbę pozycji w alfabecie, literą, przy czym kierunek zamiany musi być zachowany.
Damian Durkacz po raz kolejny zawalczy na prestiżowej gali boksu olimpijskiego.
Kolejne konta

Wsród lokalnej społeczności zaczęły pojawiać się głosy, że psychol z Knurowa powrócił, ponieważ internauci obserwują pojawiające się konta w serwisie Instagram. Zdaniem internautów konta tworzą osoby próbujące zdobyć popularność, aby w następnej kolejności odsprzedać konto z zyskiem.

A Wy co o tym myślicie?

czytaj więcej:

E4 DABA67 21 CD 4 C99 9 C5 C 1 F8961146 A8 C

Knurowianin znów zadziwia. Uzdrawiał i wypędzał demony na...

Zrzut ekranu 2021 06 29 o 08 35 59

Knurowianin uzdrowił mężczyznę

89269855 2498970773675321 6698024102524878848 n

Paweł Domagała zagra koncert w Knurowie!

Zrzut ekranu 2021 06 15 o 09 14 56

Wesołe miasteczko już w Knurowie. Kiedy otwarcie?

Zrzut ekranu 2021 06 8 o 07 38 05

Dni Knurowa zostały wyśmiane. "Żenada, tragedia, ale cyrk"

Zrzut ekranu 2021 06 1 o 10 09 32

Mażoretki przemaszerują ulicami Knurowa i rozdadzą...

Dworzec knurow

Rowerem na dworzec PKP w Knurowie