Radni z Inicjatywy dla Knurowa z wizytacją na osiedlu Wojska Polskiego

Czwórka miejskich samorządowców wybrała się na długi spacer po osiedlu Wojska Polskiego w Knurowie. Przedstawiciele mieszkańców naszego miasta w ten sposób chcą kontrolować przebieg realizowanych inwestycji oraz mieć wpływ na otaczającą rzeczywistość.

Artur Socha
Inicjatywa dla Knurowa

W ostatnią niedzielę bieżącego miesiąca, czyli 29 maja 2022 roku czwórka przedstawicieli knurowskiego samorządu wizytowała na osiedlu Wojska Polskiego w Knurowie. Maciej Kandzior, Paweł Żak, Artur Socha oraz Bogdan Danielak wzięli pod lupę miejskie inwestycje.

- Jest to nasze rutynowe działanie. Od kilku miesięcy spotykamy się w każdej dzielnicy Knurowa, aby wiedzieć, co jeszcze trzeba poprawić lub w jakiej sprawie mamy interweniować - wyjaśnia lider Inicjatywy dla Knurowa, Maciej Kandzior.

Radni Rady Miasta Knurów odwiedzili ul. Dywizjonu 303, gdzie według zapowiedzi - kilka dni temu miał rozpocząć się gruntowny remont drogi. Samorządowcy udali się także pod budynek przy ul. Witosa, gdzie ma powstać obiekt zarządzany przez Centrum Kultury w Knurowie. Radni mieli okazję zobaczyć teren należący do wspólnot mieszkaniowych przy ul. Piłsudczyków 1, 2 oraz 3, który wielokrotnie był tematem interpelacji radnych w sprawie przejęcia przez Gminę Knurów. Warto dodać, że przejęcie tego terenu umożliwiłoby modernizację placu zabaw, parkingu oraz ciągu pieszych.

czytaj więcej:

Xd

Miasto chce sprzedać działkę przy ul....

Aneta Nowak

Aneta Nowak zapowiada ewentualny start w...

Smieci

Przyjąłeś uchodźców wojennych pod swój dach w...

4 B08866 F 5 DAF 4 D46 B6 BD 87 DB3 DB05 F81

Knurów ma przerąbane

A98 BA9 EA 397 F 46 D9 81 AF 22 F3 D8249786

Adam Rams wystawił na sprzedaż teren obok parku...

Ariel Wojdowski - Knurów

Ariel Wojdowski współtworzy stronę obrażającą...

4 D53 F715 6 A13 4339 B256 35 FBB365 AA77

Protest przed Leroy Merlin w Gliwicach odbędzie...