Radny Maciej Kandzior idzie do sądu? W tle Adam Rams i osoby związane z „Wspólnie dla Knurowa”

Maciej Kandzior ma już dość szkalujących, bezpodstawnych pomówień na swój temat, które powielane są w mediach społecznościowych - jak sam ocenia - przez ludzi związanych z prezydentem Adamem Ramsem. Jedną z tych osób jest była kandydatka do rady miasta z komitetu Wspólnie dla Knurowa Adama Ramsa, która od długiego czasu jest znana knurowskiej policji za pomówienia, bezpodstawne szkalowanie osób publicznych oraz niewywiązywanie się z umów.

Enowiny - Robert Lewandowski
Radny Maciej Kandzior

Pomówienia, bezpodstawne szkalowanie oraz oszczerstwa wymierzone w prywatne życie rodzinne - to tylko mały ułamek negatywnych rzeczy z jakimi w ostatnim czasie musi się mierzyć radny Maciej Kandzior, który w ubiegłym roku został pobity przed klatką swojego bloku na tle politycznym.

- W ostatnich dniach ludzie związani z prezydentem i nagradzani przez Adama Ramsa przekroczyli wszelkie granice - czytamy w emocjonującym wpisie Macieja Kandziora.

Jedną z osób publikujących liczne pomówienia i oszczerstwa w mediach społecznościowych na temat Macieja Kandziora jest kobieta, która w wyborach samorządowych ubiegała się o mandat radnego z komitetu wyborczego Wspólnie dla Knurowa, z którego Adam Rams starał się o reelekcję na urząd prezydenta miasta. Warto zaznaczyć, że ów kobieta jest znana lokalnej policji za szkalowanie osób publicznych i oszukiwanie pracowników.

- Niedawno słyszałam, że on pije za dużo i nie radzi sobie psychicznie z tym, że wszystko, co robi - robi źle. Chyba rypło mu się małżeństwo... - napisała, kobieta, która w wyborach do RM była kandydatką komitetu wyborczego Wspólnie dla Knurowa.

Do publicznego pomówienia wymierzonego w życie rodzinne odniósł się Maciej Kandzior.

- Ta pani przekroczyła wszelkie granice pisząc publicznie że piję i że,,sypie" się moje małżeństwo są to bzdury wyssane z palca. Piję ostatnio dużo kefiru i wody natomiast często odwiedzam szpitale o czym najlepiej wiedzą moi znajomi i przyjaciele - wyjaśnia Maciej Kandzior w odpowiedzi na zniesławienie napisane przez kobietę powiązaną z komitetem wyborczym, z którym związany jest Adam Rams.

- Moi Przyjaciele z Ogana, to za mało dla Ciebie Maciek - odpowiedziała, kobieta, która w mediach społecznościowych oczerniła Macieja Kandziora wielokrotnie.

Wobec powyższych szkalujących publicznie osobę Macieja Kandziora wpisów, radny jest zmuszony podjąć stosowane kroki prawne.

- Zastanawia mnie tylko fakt dlaczego w ostatnich dniach wypływa tyle nieprawdziwych informacji na mój temat...? Panie Rams czy obawia się pan zbliżających wyborów? - pyta Maciej Kandzior.

czytaj więcej:

Ewa Jurczyga

Ewa Jurczyga w tarapatach? Straci wysokie...

Dywizjonu 303 w Knurowie

Mieszkańcom ul. Dywizjonu 303 w Knurowie może...

D0 D8895 A 25 B6 432 F 93 BD 5 AB294 D8 B2 F4

Jacek Szurgot:Zróbcie to dla moich dzieci....

Dworcowa 25 Knurów

Skandal! Gmina Knurów planuje wyburzyć...

Ul. Rakoniewskiego Knurów

Znaczna część lasu w rejonie ul. Rakoniewskiego...

F0 F6355 A 42 CF 42 AE B182 C4 F5 E06628 D3

Na pomoc Ukrainie. Niebezpieczna misja...

Paweł Rostkowski Knurów

Paweł Rostkowski został radnym Młodzieżowego...