Radny Szkatuła zaczepił radnego Kandziora. Czy Facebook to odpowiednie miejsce na służbowe upominanie radnych?

8 DA7 EFD7 93 DB 41 D0 ABAE 4 BD9 EA9 A6 B68

Kolejny zgrzyt w radzie miasta. Radny Paweł Szkatuła dokucza radnemu Kandziorowi. Mieszkańcy mówią jednogłośnie - dziecinada!

W sobotę, 31 lipca, radny rady miasta Knurów, Maciej Kandzior za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował artykuł informujący o swojej udanej interwencji, która dotyczyła słupów oświetleniowych przy Miejskim Przedszkolu nr 13 w Knurowie. Kandzior dodał, że w powyższej sprawie będzie interweniował kolejny raz, aby przyciąć drzewa zasłaniające światła padające z latarni ulicznej.

Radny Szkatuła nie przeszedł obojętnie

Wiceprzewodniczący Rady Miasta, Paweł Szkatuła nie przeszedł obok informacji radnego Kandziora obojętnie. Postanowił „zaczepić” lidera Inicjatywy dla Knurowa pytając publicznie o powód nieobecności radnego Kandziora na sesjach oraz komisjach rady miasta Knurów.

Radny Kandzior postanowił zareagować na zaczepkę wiceprzewodniczącego rady miasta Knurów i zasugerował mu hipokryzję twierdząc, że ma on lepszą frekwencję od radnego Szkatuły. — Proszę wziąć się za pracę dla Szczygłowic w końcu, bo w ostatnim tygodniu interweniowałem więcej niż pan przez rok! - dodał radny Kandzior

Co myślicie o takich zaczepkach ze strony radnego Szkatuły? Czy uważacie, że wiceprzewodniczącemu rady miasta Knurów wypada zaczepiać innych radnych na Facebooku poddając pod dyskusje ich obecność na komisjach oraz sesjach?

Czy nie uważacie, że w miejscem rozwiązywania problemów powinien być ratusz, a nie serwis Facebook?

Co tym myślicie? Dajcie znać w komentarzu!

czytaj więcej: