Robert Łazarczyk nowym członkiem Rady Nadzorczej JSW SA

Pracownicy Grupy Kapitałowej Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. wybrali swoich przedstawicieli, którzy będą reprezentować ich na najwyższym szczeblu w siedzibie spółki. Jednym z nich jest Główny Inżynier Górniczy z KWK „Knurów”Szczygłowice”.

38 ECD683 20 A1 4334 81 CD 1 F67 C409918 F

Centralna Komisja Wyborcza Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. na podstawie wyników głosowania wyborczego, które zostało przeprowadzone we wszystkich zakładach Grupy Kapitałowej JSW S.A. wyłoniła kandydatów do kolejnej - jedenastej - kadencji Rady Nadzorczej GK JSW S.A.

Robert Łazarczyk członkiem Rady Nadzorczej JSW S.A.

Robert Łazarczyk, czyli Główny Inżynier Górniczy Ruchu „Knurów” kopalni „Knurów-Szczygłowice” otrzymując 1989. głosów został nowym członkiem Rady Nadzorczej GK JSW S.A. Robert Łazarczyk jako jeden z nielicznych uzyskał kwalifikacje i uprawnienia do zasiadania w organach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa kończąc studia Master of Business Administration w Głównej Szkole Menadżerskiej w Warszawie. Jest absolwentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach na wydziale Górnictwa i Geologii.

Łazarczyk: W pracowników trzeba inwestować

Podczas kampanii wyborczej Robert Łazarczyk podkreślał, że w pracowników trzeba inwestować, ponieważ to oni stanowią podstawę dobrze prosperującego przedsiębiorstwa.

- Chcę reprezentować pracowników Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA w Radzie Nadzorczej JSW, ponieważ, uważam, że to właśnie pracownicy stanowią fundamentalną wartość i podstawową siłę przedsiębiorstwa górniczego, a to oznacza, że w załogę należy inwestować. Dziękuje za zaufanie. - mówi Robert Łazarczyk

Robert Łazarczyk - prywatnie


Robert Łazarczyk od urodzenia jest mieszkańcem Knurowa. Ma 50. lat i jest żonatym ojcem dwóch dorosłych córek. Górnictwo jest zawodową pasją Roberta. W życiu prywatnym Robert jest motocyklistą i miłośnikiem motoryzacji. Jego hobby to również żeglarstwo, zwłaszcza po jeziorach mazurskich oraz wędrówki po górach i jazda na nartach.

czytaj więcej:

4088 A8 F3 8093 4 A16 8 AFF 4 E3 D6 EDB778 F

Miasto zburzy zabytkowy familok przy ul. Dworcowej

Xd

Miasto chce sprzedać działkę przy ul....

Inicjatywa dla Knurowa

Radni z Inicjatywy dla Knurowa z wizytacją na...

Smieci

Przyjąłeś uchodźców wojennych pod swój dach w...

Podwyżki knurów

Kolejne drastyczne podwyżki czynszów dla...

4 B08866 F 5 DAF 4 D46 B6 BD 87 DB3 DB05 F81

Knurów ma przerąbane

4 D53 F715 6 A13 4339 B256 35 FBB365 AA77

Protest przed Leroy Merlin w Gliwicach odbędzie...