SiNSAY otwiera nowy salon w Knurowie!

SiNSAY to firma, która zjednała serca kobiet, mężczyzn, a także dzieci. Nic więc dziwnego, że salonów marki przybywa i to na terenie całego kraju. Jeden z nich otworzy się już jutro w Knurowie. Gdzie? W DL Shopping Center Knurów. Nie da się ukryć, że park handlowy zyska znaną i cenioną markę. Czy SiNSAY przygotował niespodziankę z okazji otwarcia nowego salonu? Szczegóły poniżej.

Sin Say otwarcie

Odliczanie, czas start!

Każdy miłośnik marki SiNSAY powinien zapisać sobie jutrzejszą datę – 28 kwietnia- w kalendarzu. To właśnie jutro otwiera się nowy salon marki SiNSAY w DL Shopping Center Knurów. Czego mogą się spodziewać klienci? Oczywiście, tego co najlepsze! W nowym salonie o powierzchni 994 m2 nie zabraknie nowej kolekcji, stworzonej z myślą o wszystkich entuzjastach mody – kobietach, mężczyznach i dzieciach. Nowa kolekcja to jedno, w ofercie salonu znajdą się również:

- kosmetyki,
- akcesoria do pielęgnacji,
- niezbędne dodatki do domu,

z których słynie marka. Wnętrze będzie utrzymane w ciepłych, neutralnych odcieniach z designerskimi akcentami w tle. Czy z okazji otwarcia SiNSAY szykuje jakąś niespodziankę?

Promocja na otwarcie? Dlaczego nie!

SiNSAY dobrze wie, jak zadbać o swoich klientów. Z okazji otwarcia nowego salonu, marka przygotowała 20% rabat na nową kolekcję. Promocja będzie obowiązywać tylko w dniu otwarcia, czyli 28 kwietnia br. w nowym salonie w DL Shopping Center Knurów. Takiej okazji nie można przegapić.

Znana i ceniona marka

SiNSAY to znana i ceniona marka, która od ponad 7 lat dyktuje modowe trendy. W kolekcjach nie brakuje interesujących rozwiązań, intensywnych kolorów, nieszablonowych faktur i połączeń stylów, które idealnie do siebie pasują. Nic więc dziwnego, że SiNSAY chętnie odwiedzają:

- Kobiety,
- Mężczyźni,
- Dzieci.

W nowym salonie każdy znajdzie coś dla siebie i to bez względu na wiek. Co z godzinami otwarcia? Nowy salon SiNSAY będzie czynny od poniedziałku do soboty, od 9:00 do godziny 21:00.

28 kwietnia 2022 roku – otwarcie nowego salonu SiNSAY. Nie przegap!

SiNSAY zaprasza!
WWW | FACEBOOK | INSTAGRAM
ul. 1 Maja 74
44-190 Knurów

czytaj więcej:

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź

P1010211a

Izabela Kloc: CBAM nie jest mechanizmem zero-jedynkowym

Zdjęcie Główne

Męskie kurtki zimowe - przekonaj się, jakie będą modne

Muzeum Powstań Śląskich Zdjęcie Główne

Do Muzeum Powstań Śląskich na lekcje, warsztaty i urodziny!

Zrzut ekranu 2021 06 7 o 11 54 36

Strajk pielęgniarek w Szpitalu w Knurowie

Zrzut ekranu 2021 06 7 o 10 27 03

100% ankietowanych nie chce pomnika Focha

Toaleta knuriw

Mieszkańcy oburzeni ciągłą niedostępnością...