Sylwetka Agnieszki Mierzwy-Daniluk. Poznaj swojego lekarza

IMG 7858

W ubiegłym roku Szpital w Knurowie postanowił przeprowadzić ciekawą kampanie społeczną. Rzecznik Szpitala postanowił przedstawić sylwetki personelu pracującego w knurowskiej lecznicy - akcja została odebrana bardzo pozytywnie.

W jednej z kilku odsłon cyklu pt: "poznaj swojego lekarza" Szpital w Knurowie postanowił zaprezentować sylwetkę Pani doktor Agnieszki Mierzwy- Daniluk, ginekologa pracującego na Oddziale Położniczo-Ginekologicznym Szpital w Knurowie.

Agnieszka Mierzwa-Daniluk jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, gdzie oprócz medycyny ukończyła również położnictwo. W knurowskim szpitalu Pani doktor zajmuje się przyjmowaniem porodów oraz wykonywaniem operacji i zabiegów ginekologicznych.

Warto dodać, że pacjentki Szpitala w Knurowie mogą zastać panią Agnieszkę również w działającej przy szpitalu poradni ginekologicznej.

Agnieszka Mierzwa-Daniluk jest również członkiem zarządu Fundacji Gram, Kibicuję, Pomagam, która prowadzi akcje charytatywno-społeczne na rzecz lokalnej społeczności w regionie. Warto zaznaczyć, że wyżej wspomniana fundacja, aktywnie wspierała Oddział Położniczo-Ginekologiczny organizując zbiórki i licytacje na zakup nowoczesnego sprzętu.

Prywatnie jest mamą dwójki dzieci, a jej największe hobby to podróże.


czytaj więcej: