Takiego żłobka w Knurowie jeszcze nie było!

Muzykolandia glowne

Zgadza się, takiej placówki w naszym mieście jeszcze nie było. Muzykolandia to Niepubliczny Żłobek nr 1, który jako beneficjent programu „Maluch+” już wkrótce otworzy się przy ulicy Sienkiewicza 21. Część Knurowian pewnie kojarzy Muzykolandię, która aktualnie funkcjonuje jako Klub Malucha przy ulicy Dworcowej 10a. Spokojnie, placówka będzie dalej działała w tym miejscu. Otwarcie drugiego dziecka Muzykolandii, było kwestią czasu. Przecież tak dobrej, kreatywnej energii zwyczajnie nie można zatrzymać w miejscu.

Czy słyszałeś o Muzykolandii?

Drogi Rodzicu, jeżeli jakimś cudem nie słyszałeś jeszcze o Muzykolandii, właśnie w tej chwili zostaniesz uświadomiony. Muzykolandia to miejsce w którym Twoje dziecko, nie tylko zostanie otoczone troskliwą opieką, ale przede wszystkim będzie mogło się rozwijać! Muzykolandia to placówka o profilu muzycznym, w której zajęć umuzykalniających nie brakuje. Dobrym przykładem są zajęcia gordonowskie, kierowane do najmłodszych pociech. Oczywiście to nie koniec. W ich bogatej ofercie znajdziecie zajęcia: plastyczne, teatralne, językowe, audycje muzyczne, a już wkrótce w żłobku zagości joga. Oczywiście wszystkie zajęcia dają niesamowitą frajdę maluchom, które mają możliwość odkrywania nowych zjawisk i brzmień poprzez zabawę.

Poza muzyką…

Placówka skupia się na wszechstronnym rozwoju swoich podopiecznych. W ich ofercie znajdują się zajęcia integracji sensorycznej. Mali podopieczni i ich rodzice mogą liczyć również na wsparcie psychologa. Nowością w ofercie żłobka są zajęcia logopedyczne, fizjoterapeutyczne czy wcześniej wspomniana joga. Tak bogaty wachlarz zajęć pozwala na wczesne rozwinięcie pasji waszych dzieci, czy też wychwycenie problemów rozwojowych na tak wczesnym etapie.

Zajęcia dodatkowe

Żłobek to drugie dziecko Muzykolandii, które daje nie tylko większą przestrzeń do prowadzenia zajęć, koncertów, ale również gwarantuje 50 miejsc dla dzieci. Skoro poruszyliśmy kwestię przestrzeni, mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców Knurowa. Władze Muzykolandii planują stworzyć zajęcia, z których będą mogły korzystać zarówno dzieci jak i rodzice, spoza żłobka. Chodzi tu o zewnętrzne warsztaty dla rodziców z psychologiem, logopedą, a także warsztaty sensoplastyczne oraz szereg koncertów i zajęć muzycznych dla najmłodszych. Rekrutacja do Muzykolandii już ruszyła. Zatem jeżeli czujesz, że Muzykolandia to odpowiednie miejsce dla Twojego dziecka, nie czekaj z decyzją zbyt długo.

Skontaktuj się z Muzykolandią:

Klub Malucha
ul. Dworcowa 10a
44-190 Knurów
Niepubliczny Żłobek nr 1
ul. Sienkiewicza 21
44-190 Knurów
Tel.: 793 006 158
e-mail: muzykolandiazlobek@gmail.com
www: https://muzykolandia.eu/
Facebook: https://www.facebook.com/muzyk...

czytaj więcej: