Tężnia

Tężnia solankowa otwarta

Tężnia solankowa zaprasza mieszkańców miasta Knurów.

Tężnia solankowa w Knurowie została ponownie uruchomiona. Jak poinformował Przegląd Lokalny - Utrzymaniem i eksploatacją obiektu zajmuje się spółka Celmar z Bytomia.

Tężnia solankowa usytuowana na osiedlu Wojska Polskiego, to świetnie miejsce do odpoczynku oraz inhalacji. Korzystanie z miejskiej tężni dobrze sprawdzi się w przypadku m.in. problemów związanych z drogami oddechowymi, alergii czy nadciśnieniem tętniczym.

Warto wiedzieć, że minimalny czas trwania takiej inhalacji to 30 minut, jednak warto zaznaczyć, iż najlepsze efekty przyniesie godzinny wypoczynek, w pobliżu tężni.

Zdjęcie: Z.drona Rafał Grzegorz

czytaj dyskusję

Bernard

Ja właśnie tydzień temu bezpośrednio z terenu parku-tężni dzwoniłem do kierownika wydziału odpowiedzialnego za ten obiekt oraz w sprawie fontanny w parku przy dworcowej.. by wreszcie to uruchomili ludzi sporo tu bywa i pytają kiedy czynne bedzie i słysząc to od starszych ludzi i matek z dziećmi spacerujacych dziennie na rejonie pytam kiedy bedzie działać ...odp.jest planowsna narada w zarzadzie miasta ...ręce opadają !! w Knurowie pozamykane wszystko zawsze od października do maja A kasy z budżetu poszło kilkaset tysięcy...jeżdżę po Polsce i widzę takie obiekty prawie cały rok funkcjonują...A co do toalety przy tężni szkoda gadać Pani mówi że to inna spółka tym zawiaduje..

Polecamy: