Tokarz:Spartanie wrócą na nowoczesną salę treningową

Slawek tokarz

Klubowiczów czekają zmiany. Komentuje Sławomir Tokarz.

Po długiej przerwie zawodnicy i uczestnicy treningów sportów walki będą mogli wrócić na treningi. Od przyszłego wtorku, 4 maja, Klub Sportowy Sparta wznawia treningi.

–– Miejmy nadzieje, że był to okres przejściowy, a wszystko już niedługo stopniowo wróci do normy, która była dla nas codziennością jeszcze ponad rok temu. W związku z zmieniającą się sytuacją, śledzimy skrupulatnie wszystkie zalecenia Ministerstwa i jak tylko potrzeba - natychmiastowo reagujemy stosując się do panujących obostrzeń, ponieważ zależy nam na zdrowiu naszych zawodników. – mówi Sławomir Tokarz

Dla wielu może być to zaskoczenie, ale Spartan Knurów postanowił zmienić lokalizację klubu, gdzie odbywały się treningi sportów walki. Wcześniej zawodnicy korzystali z zaplecza treningowego, w piwnicy przy ul. Szpitalnej.

Treningi zostaną wznowione w budynku siłowni przy ul. Kapelanów Wojskowych. Na uczestników czeka nowoczesny kompleks wyposażony w nowoczesny sprzęt, który wpłynie na poprawę treningu oraz komfort ćwiczeń.

–– Za pośrednictwem informacji o zmianie lokalizacji, chciałbym zaprosić wszystkich chętnych do trenowania sportów walki pod okiem profesjonalnych trenerów oraz w towarzystwie cenionych i doświadczonych zawodników. – dodaje Tokarz.

czytaj więcej: